w

11-letnia dziewczynka wzięła ślub z 62-latkiem. Jej matka była poruszona

Mała Josie marzyła, żeby – gdy dorośnie – jej ukochany tata odprowadził ją do ołtarza. Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa i trudno było jej się pogodzić z dramatyczną diagnozą, jaką usłyszał jej ojciec. U 62-latka zdiagnozowano raka trzustki. Okazało się, że zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Znajoma rodziny postanowiła im pomóc!

Sponsorowane

Diagnoza

Jim i Grace Zetz mają czworo dzieci. Są to córeczki: Monica, Samantha, Rose oraz Josie. Najmłodsza dziewczynka miała zaledwie 10 lat, gdy w październiku 2013 roku u mężczyzny zdiagnozowano raka trzustki w IV stadium. Na ratunek było niestety za późno… Nowotwór był bardzo agresywny i szybko postępował. Choremu zostało jedynie kilka miesięcy życia. Cała rodzina była wstrząśnięta. Najmocniej przeżywała wszystko najmłodsza córka pary, która była oczkiem w głowie ojca.

Sztuczny ślub

Znajoma pary, Lindsay Villatoro, postanowiła zrobić dla rodziny coś niesamowitego! Kobieta na co dzień jest fotografem ślubnym, więc zorganizowała dla nich niespodziankę – zaaranżowała sztuczny ślub, by ojciec mógł odprowadzić córkę do ołtarza, tak jak to miało miejsce w przypadku jej pozostałych sióstr. Zadbała o wszystko – garnitur, suknię ślubną, tort weselny, kwiaty… Dnia 14 marca 2014 roku, w 11 urodziny dziewczynki, Jim poprowadził Josie do ołtarza. Na miejscu czekał już znajomy pastor, który ogłosił ich “ojcem i córką”. Wymienili się też pierścionkami. Josie jest już dorosłą kobietą, jednak ma ów pierścień do dziś. To pamiątka po jej ojcu, który zmarł kilka tygodni po ceremonii. Rodzina stworzyła zaś fundację, pomagającą osobom chorym na raka trzustki i szerzącą informacje dotyczące profilaktyki choroby.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Niesamowicie apetyczne zdjęcie u Justyny Żyły. Na sam widok aż cieknie ślinka

   Ile osób widzisz na obrazku? Niech spostrzegawczość Cię nie zawiedzie