w

Emil Stępień opublikował wymowne zdjęcie Dody. Nie omieszkał go też skomentować

Instagram

Emil Stępień wrzucił na swój instagramowy profil nietypowe zdjęcie byłej już żony, Dody, wraz z Maxem Hodgesem. Nie omieszkał również opatrzyć go dosadny opisem. Jednak po chwili usnął fotografię. Ale co raz trafi do internetu już z niego nie zniknie.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Emil Stępień i Dorota Rabczewska

Para od 2018 roku była w związku małżeńskim. Jednak w czerwcu tego roku poinformowali o złożonym pozwie rozwodowym. Trzy lata, które spędzili razem wydawały się być szczęśliwe. Teraz wychodzą na jaw pewne kwestie, które byłe małżeństwo może i wolałoby zachować dla siebie. W ostatnim czasie Emil opublikował na Instagramie zdjęcie ex żony. Nie jest na nim sama. Idzie za rękę z przystojnym mężczyzną. Zdjęcie wykonane przez paparazzi obiegło internet już jakiś czas temu. Stępień skomentował je dopiero teraz.

Instagram

Emil Stępień komentuje zdjęcie Dody z Maxem Hodgesem

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Małżeństwo Doroty i Emila rozpadło się już rok temu. Dopiero teraz para zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe. Jednak na sfinalizowanie sprawy będą musieli jeszcze trochę zaczekać. Od kilku miesięcy Doda coraz więcej czasu spędza wraz z Maxem Hodgesem. 40-latek jest amerykańskim modelem i aktorem. Mężczyzna spędził z Dorotą wakacje na Mazurach. Paparazzi przyłapali ich w czasie romantycznego spaceru we dwoje. Szli trzymając się za dłonie. Mimo, że fotografia nie należy do najświeższych, Emil postanowił skomentować ją dopiero teraz. Napisał:

Proszę, nie skupiaj się na tym, co straciłeś. Skup się na tym, co jeszcze zostało. Żyj i pozwól żyć innym

Instagram

Na tym nie poprzestał. Odpowiedział również na część komentarzy internautów. W dyskusji, która toczyła się na Instagramie przyznał nawet, że Max Hodges jest przystojny!

Gratulacje dla Doroty. Bardzo przystojny mężczyzna – napisała jedna z kobiet

Też tak uważam – odpisał Stępień

YouTube

Szybko zrozumiał, że popełnił błąd

Emil bardzo szybko usunął zdjęcie z mediów społecznościowych. Widocznie pożałował tego, co zrobił. Ale pamiętajmy, że coś co choć raz pojawiło się w internecie, nigdy z niego całkowicie nie zniknie.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Emilem Stępniem w ostatnim czasie zaczęła interesować się prokuratura. Producent filmowy może być zamieszany w oszustwa finansowe. Sprawę poruszyła nawet Gazeta Wyborcza. Z artykułu wynikało, że osoby prywatne miały inwestować w film Emila, który ostatecznie wcale nie powstał. Chodzi o naprawdę spore pieniądze.

Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      10-latki wracały ze szkoły. Ich zamęczone na śmierć ciała znaleźli dzień później

      To będzie dotkliwy zakaz dla osób niezaszczepionych. Chodzi o szpitale