w

Prowadząca “Magię nagości” osłupiała. On ma “największego członka na świecie”

Prowadząca brytyjską edycję programu “Magia nagości” nie mogła powstrzymać się od głośnego komentarza, po tym, co zobaczyła. Dokładniej chodziło o jednego z uczestników show. Uwagę kobiety zwrócił rozmiar jego… przyrodzenia. Nie omieszkała wyrazić swojej opinii.

Sponsorowane

“Magia nagości”

Na czym polega program? Otóż ubrana osoba ma do czynienia z pięcioma nagimi. Początkowo stoją one ukryte w kolorowych kabinach. W kolejnych rundach ich poszczególne części ciała są stopniowo odsłaniane – począwszy od stóp w górę. W każdej rundzie wybierający eliminuje jedną osobę, aż do momentu, w którym zostaną dwie. Wtedy uczestnik wybierający również się rozbiera i dokonuje ostatecznego wyboru, z kim pójdzie na randkę.

W ostatni odcinku brytyjskiej wersji, sama prowadząca, przyzwyczajona do kontrowersyjnego formatu, doznała niemałego szoku. Otóż w pewnym momencie wszedł uczestnik z “największym penisem na świecie”. Kobieta nie wiedziała, co powiedzieć.

“Magia nagości” – brytyjska wersja

Sponsorowane

Prowadzącą brytyjską wersję show jest Anna Richardson. Kobietę zatkało. Kto by pomyślał, że prezenterka można wprowadzić w osłupienie. Udało się to kandydatowi, który spodobał się uczestniczce. Prowadząca dopytywała ją, dlaczego wzięła pod uwagę akurat tego mężczyznę. Ta wymownie odpowiedziała, że chodziło jej o liczne tatuaże, które jej zdaniem są pociągające. Prowadząca nie wytrzymała i powiedziała:

Przed tobą stoi facet z największym penisem na świecie, a ty patrzysz się tylko na jego tatuaże?

Uczestniczka zaprosiła kandydata do finałowej dwójki. Wygrał w starciu z pisarzem Jackiem i mógł wybrać się na upragnioną randkę z Anną. Mimo że na początku oboje sprawiali wrażenie, jakby coś do siebie czuli, z czasem okazało się, że był to chyba jedynie pociąg seksualny. Kilka tygodni po emisji odcinka przestali się ze sobą spotykać.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Spójrz dzisiaj w niebo. Pojawią się na nim 3 jasne punkty. Niesamowite zjawisko!

    Tak Dorota Wellman wyglądała 30 lat temu. Po sieci krąży nietypowe zdjęcie