w

Ile osób widzisz na obrazku? Niech spostrzegawczość Cię nie zawiedzie

Internet jest pełen różnego rodzaju psychotestów, które można traktować mniej lub bardziej serio. Publikowane są też różnego rodzaju testy na inteligencję, które mają ocenić IQ konkretnej osoby. Portal themindsjournal.com przekonuje jednak, że przedstawiony obrazek nie ma na celu sprawdzenia IQ, a ocenę osobowości internautów. Na czym to dokładnie polega?

Sponsorowane

Ile osób jest na obrazku?

Przedstawiony obrazek wydaje się niepozorny, jednak został tak zaplanowany, by kryć w sobie postacie. Niektórzy widzą ich więcej, inni mniej. Każda odpowiedź jest prawidłowa, a test ma na celu sprawdzenie, jak wiele właśnie się ich widzi. Nie chodzi tu jednak o ocenę spostrzegawczości, lecz osobowości danej osoby. Chodzi między innymi o to, czy ktoś ufa pierwszemu wrażeniu, czy też woli wpatrywać się dłużej w obrazek, co pozwoli być może więcej zobaczyć. Każdy sam decyduje, jak postąpi. Jeszcze raz warto podkreślić, że nie ma tu złych rozwiązań.

Co o Tobie mówi odpowiedź?

W zależności od tego jaka odpowiedź padnie, odczytujemy inny opis siebie. Na obrazku jest 6 osób. Nie wszyscy jednak dostrzeżemy je wszystkie. Większość osób dostrzega od 3 do 5 osób. Co dokładnie znaczy nasza odpowiedź?

Sponsorowane

1-3 osoby: Masz skłonność do chodzenia z głową w chmurach. We wszystkim starasz się dostrzegać dobro. Jesteś marzycielem i optymistą.

4-5 osób: Jesteś wymagającym partnerem, pracownikiem czy przyjacielem. Nie jest łatwo Cię zadowolić, ponieważ masz dość duże oczekiwania.

6 osób: Jesteś osobą skrupulatną i dokładną. Rzadko się śmiejesz. Do wszystkiego podchodzisz na poważnie i cechuje Cię ogromna ambicja. Nie jest Ci jednak łatwo w życiu. Masz trudności z nawiązywaniem kontaktów z innymi.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    11-letnia dziewczynka wzięła ślub z 62-latkiem. Jej matka była poruszona

    Włożyli 4-miesięczne niemowlę do mikrofalówki i włączyli ją. To nie wszystko…