w

Pochowali 59-latkę z komórką. Po 3 latach wnuczka dostała od niej niepokojącego sms-a

W internecie krąży niezwykła historia, która wydarzyła się już dobrych kilka lat temu. Jednak jest na tyle nietypowa, że ludzie chętnie do niej wracają. Kto wie, być może o niej nie słyszałeś. Wszystko rozchodzi się o to, że 59-letnią kobietę pochowano razem z telefonem komórkowym. Po upływie trzech lat od pogrzebu wnuczka otrzymała niepokojącego sms-a właśnie z numeru telefonu babci. Jak do tego doszło?

Sponsorowane

Sms zza grobu?

Lesley Emerson zmarła w 2011 roku, w wieku 59 lat. Kobieta chorowała na nowotwór. Niestety, mimo podjętej walki o zdrowie i życie, w końcu przyczynił się do śmierci. Rodzina zadecydowała, że pochowa 59-latkę wraz z telefonem komórkowym. Za życia była z nim bowiem nierozłączna. jedna z wnuczek przez dłuższy czas starała sobie poradzić jakoś ze śmiercią babci. Wysyłała jej wiadomości tekstowe, w których relacjonowała, co aktualnie dzieje się w jej życiu. W ten sposób radziła sobie z bólem. Jednak pewnego dnia otrzymała sms zwrotny…

“Wysłałam wiadomość w środę wieczorek, mówiąc babci o życiu rodzinnym, a odpowiedź otrzymała w czwartek” – poinformowała wnuczka, Sheri Emerson.

Maxpixel
Sponsorowane

Odpowiedź brzmiała następująco – “Czuwam nad tobą, przejdziesz przez to, wszystko będzie dobrze”.

Kto stał po drugiej stronie telefonu?

Wnuczka w pierwszej chwili była przerażona. Jednak kiedy ochłonęła, postanowiła, że odpisze. Wysłała zapytanie, z kim ma przyjemność rozmawiać. W odpowiedzi otrzymała sms-a z informacją, że nadawcą jest “niepokojący wegetarianin”.

Lesley szybko zrozumiała, że ktoś sobie z niej żartuje. Ta sytuacja nie miała zupełnie nic wspólnego z paranormalnymi wydarzeniami. Okazało się, że operator sieci telefonicznej przekazała numer zmarłej kobiety nowemu klientowi. Rodzina Emersonów zgłosiła zaistniałą sytuację, ponieważ przez cały ten czas opłacali numer nieżyjącej. Więc jakim prawem numer wrócił do obiegu? Operator wystosował oficjalne przeprosiny.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nie żyje dziecko znanego sportowca. 2-letnia dziewczynka zginęła tuż przy domu

   Czwórka dzieci w szpitalu. Niestety, 6-letni chłopiec nie miał tyle szczęścia