w

Nie żyje dziecko znanego sportowca. 2-letnia dziewczynka zginęła tuż przy domu

Shaquil Barrett to futbolista, grający dla drużyny Tampa Bay Buccaneers. Media obiegła bardzo przykra informacja. Mianowicie nie żyje dziecko sportowca. Do tragedii doszło tuż przy domu rodzinnym mężczyzny. 2-letnia córeczka utopiła się w basenie w ogródku. Policja wciąż prowadzi śledztwo w sprawie.

Sponsorowane

Nie żyje dziecko sportowca

Potworne sceny rozegrały się w niedzielny poranek, w domu samego Shaquila Barretta. Było godzina 9:30, kiedy na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Chodziło o małe dziecko, które wpadło do basenu. Departament policji przekazał, że 2-latkę przewieziono do lokalnego szpitala. Lekarze podjęli się próby ratowania jej życia, ale niestety, okazała się ona bezskuteczna. Musieli w kocu stwierdzić zgon.

Jak przekazał rzecznik policji w oświadczeniu – “W tej chwili uważa się, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. To był czysto przypadkowy i tragiczny incydent”.

Wsparcie dla ojca w żałobie

Sponsorowane

Wyrazy wsparcia przekazała cała drużyna Tampa Bay Buccaneers – “Dzisiejsza tragiczna wiadomość jest bolesna dla wszystkich członków rodziny Buccaneers. Nasze myśli i modlitwy są z Shaqiem, Jordanną i całą rodziną Barrettów w tym niewyobrażalnie trudnym czasie. Chociaż żadne słowa nie mogą zapewnić prawdziwego pocieszenia w takiej chwili jak ta, oferujemy nasze wsparcie i miłość, gdy zaczynają przetwarzać tę bardzo głęboką stratę ukochanej Arrayah”.

Sportowiec doczekał się czwórki dzieci – Shaquila Jr., Braylona, ​​Aaliyah i Arrayah. Razem z ich mamą Jordanną jest od czasów liceum. Mężczyzna rozgrywa piąty sezon w barwach Buccaneers. W 2021 roku razem z zespołem wygrał Super Bowl 55.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Przerwano nagrywanie “Jeden z dziesięciu” Niepokojące wieści o Tadeuszu Sznuku

   Pochowali 59-latkę z komórką. Po 3 latach wnuczka dostała od niej niepokojącego sms-a