w

Czwórka dzieci w szpitalu. Niestety, 6-letni chłopiec nie miał tyle szczęścia

Śmiertelny wypadek miał miejsce w miejscowości Dąbrowa w województwie świętokrzyskim. Niestety, w skutek zderzenia dwóch samochodów zginął mający zaledwie 6 lat chłopiec. Do szpitala trafili z kolei kierujący pojazdami, a także czwórka innych dzieci. Mieli zdecydowanie więcej szczęścia, o ile w ogóle można mówić o szczęściu w takiej sytuacji…

Sponsorowane

Śmiertelny wypadek Dąbrowa

Do wypadku na drodze doszło w niedzielę, ostatniego dnia kwietnia, przedpołudniem, około godziny 10. Dwa auta osobowe marki Peugeot i Volkswagen Passat zderzyły się na drodze powiatowej. Pierwszy pojazd prowadziła 31-latka. Wraz z nią samochodem podróżowała trójka dzieci, w wieku 13 lat, 10 lat i 6 lat. Z kolei Passata prowadziła 36-latka. Jechała z nią również trójka pasażerów – 41-letni mężczyzna i dwójka dzieci w wieku 9 lat i 6 lat. W skutek wypadku poszkodowanych zostało 6 osób. Jedno z dzieci nie przeżyło.

Największe obrażenia odniósł 6-letni chłopiec z Peugeota. Ratownicy medyczni przez długi czas go reanimowali. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Czworo pozostałych dzieci oraz kierująca passatem 36-latka zostali przewiezieni do szpitala.

Tragiczny w skutkach wypadek

Sponsorowane

Na miejscu poza karetkami pogotowia pojawiły się też zastępy straży pożarnej, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Droga przez dłuższy czas pozostawała zablokowana.

Trwają oględziny miejsca wypadku. Policjanci starają się odtworzyć jego przebieg i poznać przyczyny – wyjaśnił w rozmowie z Echodnia.eu młodszy aspirant Paweł Kusiak.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Pochowali 59-latkę z komórką. Po 3 latach wnuczka dostała od niej niepokojącego sms-a

   “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Po pierwszym seksie z żoną doprowadził ją do łez