w

Taca z białym proszkiem wędrowała wśród weselników. Nawet panna młoda wciągała

Nagranie z wesela, które odbyło się w Serbii szybko obiegło media. Wszystko to za sprawą pewnej srebrnej tacy, a dokładniej to białego proszku, który się na niej znalazł. Weselnicy z entuzjazmem przystępowali kolejno do wciągania przygotowanych uprzednio “ścieżek”. Nawet panna młoda się nie wyłamała.

Sponsorowane

Serbskie wesele

Jeśli zastanowić się głębiej, serbskie wesele kojarzy się większości z huczną zabawą do białego rana, suto zakrapianą alkoholem. Jednak okazuje się, że impreza może znacznie wykraczać poza nasze wyobrażenia. Bowiem w mediach społecznościowych pojawił się filmik, ukazujący fragment wesela. Widać na nim, jak weselnicy ochoczo tańczą przy lokalnej muzyce. W pewnym momencie tłum rozstępuje się, by zrobić miejsce dla mężczyzny z srebrną tacą.

Posted by Martinko Martinovic on Friday, July 29, 2022

Okazuje się, że na tacy usypane są “ścieżki” z białego proszku. Wiele wskazuje na to, że to narkotyki. Następnie zarówno panna młoda, jak i inni goście przystępują do zażycia substancji. Na sam koniec filmiku starsza kobieta zachęcana jest do spożycia tajemniczej substancji. Dostaje wskazówki, jak to zrobić.

Sponsorowane

Nie trzeba chyba wspominać, że wideo błyskawicznie rozniosło się po internecie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Jest decyzja rządu. Będzie 3 tys. złotych dla każdego!

   Wstrząsająca relacja brata porwanej 14-latki. Jako pierwszy widział ją w szpitalu