w

Lekarz powiedział 25-latce, że jest w ciąży z 7 dzieci. W czasie porodu okazało się, że jest ich aż dziewięcioro!

Ten poród to prawdziwy cud! 25-letnia kobieta urodziła właśnie pokaźną gromadkę! Początkowo lekarze twierdzili, że maluszków będzie siedmioro. Rzeczywistość okazała się inna…

Sponsorowane

Musiała rodzić w innym kraju

Kiedy 25-letnia Halima Cisse z Mali w Afryce Zachodniej zaszła w ciążę, nie spodziewała się tyle szczęścia na raz. Na jednej z wizyt lekarz poinformował ją, że jest w ciąży mnogiej. Ku jej zdumieniu okazało się, że maluchów jest aż siedmioro! W związku z tym, że prowadzenie takiej ciąży i poród obarczone są dużym ryzykiem, młodą mamę przetransportowano aż do Maroka. Nie chciała ryzykować życia swojego ani dzieci, a także ewentualnych powikłań.

Źródło: facebook.pl

Dzieci było więcej!

Sponsorowane

W czasie porodu zarówno kobieta, jak i lekarze byli w szoku. Okazało się bowiem, że wcześniej przeprowadzane badanie USG nie wychwyciło wszystkich dzieci. Na świat przyszło aż dziewięcioro maluszków — aż 5 dziewczynek i 4 chłopców!

O ciąży Halimy było głośno w całym kraju, a teraz o narodzinach dzieci usłyszał cały świat. Fanta Siby minister zdrowia Mali była na bieżąco informowana o tym, co dzieje się z 25-latką. W rozmowie z mediami zdradziła:

Noworodki i matka czują się dobrze. Gratuluję zespołom medycznym z Mali i Maroka, których profesjonalizm jest źródłem szczęśliwego wyniku tej niezwykłej ciąży

Halima Cisse i jej dziewięcioro pociech wrócą do swojego domu już za kilka tygodni.

Młodej mamie składamy gratulacje i życzymy dużo zdrowia i cierpliwości!

Źródło: facebook.pl


Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Funkcjonariusz zastrzelony na służbie. Policja upubliczniła jego wizerunek

   Chciała wynająć mieszkanie. Właścicielka zażądała zaświadczenia od ginekologa