w

Znana gwiazda zgwałcona we własnym domu. Mąż słyszał jej przerażające krzyki

Fran Drescher znana jest wszystkim amerykanom z roli niani Fran Fine z serialu “Pomoc domowa”, emitowanym w latach 1993-1999 w Stanach Zjednoczonych. Mimo że gwiazda gra w sitcomie pozytywnie zakręconą postać, która zaraża pozytywną energią, w życiu prywatnym przeżyła prawdziwą tragedią. Przez długi czas nie mówiła o niej publicznie.

Sponsorowane

Kim jest Fran Drescher?

To nie tylko amerykańska aktorka filmowa i serialowa, ale również producentka i scenarzystka. Nie da się ukryć, że większość z nas kojarzy ją z roli Fran Fine z serialu “The Nanny”, emitowanego przez telewizję CBS. Łącznie powstało aż 6 sezonów, a w każdym znalazło się ponad 20 odcinków. Sitcom okazał się tak dużym hitem, że powstało kilka nieanglojęzycznych wersji w różnych krajach, także w Polsce. W rolę Frani Maj wcieliła się Agnieszka Dygant.

Instagram

Życie prywatne Fran Drescher

Sponsorowane

Fran na ekranach telewizorów zawsze zarażała widzów uśmiechem i radością. Jednak w jej życiu prywatnym miało miejsce kilka tragicznych wydarzeń. Rok po zakończeniu pracy na planie serialu “Pomoc domowa”, aktorka usłyszała od lekarza diagnozę. Zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Jednak Fran się nie poddała i pokonała chorobę. Niestety, odcisnęła piętno na jej życiu. Operacja, którą przeszła w celu usunięcia raka, sprawiła, że aktorka nie mogła mieć własnych dzieci. O trudnej walce z nowotworem Drescher napisała książkę, zatytułowaną “Cancer Schmancer”.

Instagram

Zgwałcona we własnym domu

W 1985 roku Fran przeżyła kolejny dramat. Została zgwałcona we własnym domu, a wszystkiemu musiał przysłuchiwać się jej mąż. Kobieta postanowiła powiedzieć głośno o tej tragedii dopiero po upływie wielu lat.

Fran wraz ze swoim ówczesnym mężem, Peterem Jacobsonem, zaprosili na obiad przyjaciółkę. To właśnie tego dnia doszło do wydarzenia, które aktorka zapamięta do końca życia. Włamywacze wtargnęli do domu pary. Pobili, związali Petera i zasłonili mu oczy. W czasie gdy jeden z rabusiów plądrował dom, drugi gwałcił mającą wtedy 28 lat Fran i jej przyjaciółkę. Gdy mężczyźni uciekli, Drescher uwolniła męża, który następnie wezwał policję.

Jedliśmy kolację z koleżanką. Oni wtedy rozwalili zamek i weszli. Jedyne czego w takiej chwili chcesz, to wyjść z tego cało. Policja powiedziała mi: cokolwiek zrobiłaś, postąpiłaś dobrze, bo żyjesz. To doświadczenie było traumatyczne. Naprawdę trudne. Czułam, jak rozpadam się na milion kawałków – napisała aktorka

Instagram

Koszmar, który zmienił jej życie

Sponsorowane

Drescher przez wiele lat nie mówiła publicznie o tym, co ją spotkało. Niestety, ale to tragiczne wydarzenie odbiło piętno także na jej małżeństwie. Para zdecydowała się na rozwód. Jednak mimo tej decyzji nadal pozostali przyjaciółmi.

Nie możesz być tą samą osobą po takim doświadczeniu. Odkryłam w sobie głębszą empatię dla ludzkiego bólu i zrozumienie, jakim horrorem jest stres pourazowy osób, które przeżyły wojnę i psychicznie wciąż w niej tkwią. Moje doświadczenie trwało godzinę, ale te 3600 sekund naznaczyło każdą następną sekundę mojego życia

Instagram

Gwałciciel Fran Drescher i jej przyjaciółki został schwytany przez policję.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zachowanie Beaty Kozidrak na ściance zdenerwowało jej córkę: “MAMO!”

   Renata założyła kostium kąpielowy na plażę. Słowa teściowej rozpętały awanturę