w

Zachowanie Beaty Kozidrak na ściance zdenerwowało jej córkę: “MAMO!”

Kilka dni temu w Operze Leśnej w Sopocie miał miejsce Polsat SuperHit Festiwal 2021. Jedną z gwiazd, która na nim wystąpiła była Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm. Piosenkarka wykonała swoje najlepsze, a zarazem uwielbiane przez Polaków przeboje, ale nie zapomniała przy tym o dobrej zabawie. Zachowanie Beaty Kozidrak na ściance nie przypadło jednak do gustu jej córce, Katarzynie Pietras.

Sponsorowane

Beata Kozidrak na scenie

25 czerwca rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć zespołu Bajm na czele z Beatą Kozidrak. Gwiazda pierwszy raz od czasów pandemii, wykonała przed tak dużą publicznością swoje największe hity. Zaprosiła również na scenę byłego męża, Andrzeja Pietrasa, któremu podziękowała za lata wspólnej pracy.

Chciałam zaprosić na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45-lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem i chciałam mu z całego serca podziękować, mimo że już nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą i artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa

Instagram
Sponsorowane

Koncert Beaty Kozidrak

Beacie na scenie towarzyszyła także córka, Katarzyna Pietras. 39-latka śpiewa w chórkach grupy Bajm. Łatwo było zauważyć, że mama z córką świetnie dogadują się na scenie. Mimo to zachowanie Beaty Kozidrak, która pozowała na ściance do zdjęć fotoreporterów, nie przypadło do gustu Kasi. Dlaczego? Co takiego zrobiła?

Tuż po koncercie trwającym niespełna godzinę, zaplanowane było spotkanie z prasą, na którym Beata Kozidrak nie pojawiła się. Rozczarowała zgromadzonych na miejscu i oczekujących w zniecierpliwieniu dziennikarzy. Menadżerka piosenkarki poinformowała zebranych, że gwiazda była oszołomiona po swoim pierwszym tak dużym koncercie od czasu wybuchu pandemii, a zarówno wzruszenie, jak i radość, odebrały jej mowę.

Zachowanie Beaty Kozidrak na ściance

Natomiast pozując na ściance diwa wręcz tryskała pozytywną energią i dobrym humorem. Głośno żartowała i dobrze się bawiła. Jednak jej zachowanie nie spodobało się córce, która powiedziała jednoznaczne “Mamo!”, gdy Beata poprawiając fryzurę musnęła jej twarz swoimi włosami.

Zachowanie wokalistki Bajm udało się uchwycić na nagraniu, które dwa dni temu pojawiło się na oficjalnym profilu telewizji Polsat w mediach społecznościowych. Fani nie szczędzili słów krytyki, a jednocześnie byli zaniepokojeni zachowaniem gwiazdy:

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Ona ma niezła fazę… aż jej córce chyba wstyd za matkę

Sponsorowane

Trochę taktu by się przydało jako Gwiazda powinna wyglądać dużo lepiej

Pani Beata, to wielka artystka, która z pewnością już się wpisała do historii muzyki pilskiej. Rażąca jest zdecydowanie jej stylizacja, która kompletnie nie pasowała do niej, oraz zachowanie… przez moment odniosłam wrażenie, jakby pani Beata zapomniała, ze nie ma już 20-30 lat…

Nie no, nie ujmuje jej talentu wokalnego, bo fajnie śpiewa, fajne piosenki, ale te pozy i te miny… no trochę śmiesznie

Troszkę już powinna z tym strojem i zachowaniem ( pozując do zdjęć ) przystopować. Nie ten wiek!

Instagram

A wy, jak oceniacie zachowanie Beaty Kozidrak? Widzicie w nim coś niewłaściwego?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ciałko skatowanej 8-latki leżało w wannie. Zrozpaczona matka oskarża ojca

    Znana gwiazda zgwałcona we własnym domu. Mąż słyszał jej przerażające krzyki