w

Niecodzienne zakończenie Faktów. Ta gestykulacja Kraśko i jeszcze to oświadczenie

Niecodzienne zakończenie Faktów miało miejsce we workowy wieczór. Gdy Piotr Kraśko miał już pożegnać widzów, nagle zwrócił się do kamery z wyjątkowo ciepłymi słowami. Do tego ta gestykulacja, która nie należy do typowych, jeśli chodzi o prezentera.

Sponsorowane

Nietypowe ruchy Piotra Kraśko

Nie od dziś wiadomo, że program Wiadomości TVP toczy batalię wojenną z programem Fakty TVN. Prezenter Piotr Kraśko jest więc jednym z głównych antybohaterów materiałów emitowanych w Telewizjo Polskiej. W wieczornym wydaniu wtorkowych Faktów prowadzący był w bardzo dobrym nastroju. Nie ma się co dziwić, nie tylko on, ale również cała ekipa pracująca przy programie ma powody do zadowolenia. Okazuje się, że po raz kolejny to właśnie ten serwis był najchętniej wybieranym przez Polaków programem telewizyjnym. Wczoraj, tj. 2 maja pokazano oficjalne dane.

I tak prawie na koniec jeszcze nasze podziękowania dla państwa, bo wszystko, co tutaj… – powiedział Piotr Kraśko do kamery i nagle zdecydował się na coś, co dla widzów jest widokiem dość nietypowym.

Sponsorowane

Niecodzienne zakończenie Faktów

Najpierw Kraśko opierał ręce na szklanym stole. Nagle wzniósł je w górę, a do tego uniósł wzrok i kontynuował: “Nie wydarzyłoby się, gdyby nie państwa decyzja każdego kolejnego wieczoru, który program wybrać. I bardzo za to dziękujemy, to nasz powód do dumy, że wybierają państwo Fakty”

To nie koniec nietypowych gestów prezentera, do których widzowie nie zwykli. Kolejnym był gest szacunku. Dziennikarz przyłożył rękę do piersi, a następnie skierował skierował otwartą dłoń do kamery.

Co do przedstawionych statystyk, które pochodzą z Nielsen TV Audience Measurement Live+ VOSDAL, Fakty TVN były niekwestionowanym liderem w grupie 4+. O godzinie 19 na TVN przełączało średnio 2,3 mln widzów, z kolei na Wiadomości TVP 2,2 mln widzów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane
   Omenaa Mensah

   Omenaa Mensah dla Forbes Woman. Szczery wywiad! Kim był dla niej Mariusz Walter?

   Ból i cierpienie 8-letniego Kamila. Szpital przekazał niepokojące informacje