w

Karina na zdjęciu w samym bikini. Komentarzom nie ma końca: “Co to, miss Poland”

Karina Koch doskonale jest znana widzom serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”, który emitowany jest na Polsat Play. Kobieta prowadzi aktywny tryb życia i mieszka ze swoim bratem. Chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi poczynaniami i tym, co robi na co dzień. W ubiegłym tygodniu opublikowała zdjęcie z basenu. Fani porównali ją w komentarzach do… Miss Polski.

Sponsorowane

Karina Koch z “Chłopaków o wzięcia”

37-latka zyskała popularność dzięki udziałowi w programie dokumentalnym “Chłopaki do wzięcia”. Kobieta zgłosiła się tam razem z bratem, Stefanem. Rodzeństwo zdawało się być nierozłączne, co nie wszystkim się podobało. Stefan jednak w końcu znalazł miłość. Obecnie wraz z narzeczoną Aldoną, spodziewają się potomka. A co z Kariną?

Rolniczka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Facebooku prowadzi profil o nazwie “Karina i Stefan Koch – rodzeństwo Koch”. To właśnie tam chętnie publikuje zdjęcia, czy filmiki, ukazujące jej życie codzienne. Gwiazda “Chłopaków do wzięcia” nie kryje się z tym, że uwielbia sport. W wolnych chwilach często ćwiczy podnosząc ciężary, czy też pływając w basenie. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini, właśnie na basenie. “Jak tam dzionek zleciał?” – spytała w opisie.

Sponsorowane

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. Internauci szczególnie chętnie zachwalali zgrabną sylwetkę 37-latki. Pojawiły się też głosy, sugerujące, że Karina mogłaby wziąć udział w wyborach miss.

“Co to, miss Poland” – napisał jeden z użytkowników.

“Karina, poza ćwiczeniami stosujesz jakąś dietę? Ładna sylwetka” – spytała internautka. “Nie, żadnej diety… tylko jak mam stresowe sytuacje czy ciągłe smutki to na apetyt siada i też robi swoje” – odpowiedziała.

Relacja Kariny ze Stefanem

Mimo że rodzeństwo przez wiele lat było nierozłączne, ich relacja uległa zmianie, kiedy w życiu Stefana pojawiła się Aldona. Mężczyzna traktują ją poważnie i ma wobec niej pewne plany. Otóż oświadczył się jej, a już niedługo para zostanie rodzicami. Karina ma obecnie za sobą ciężkie chwile. Między nią, bratem, a jego partnerką toczy się konflikt. Jest na tyle źle, że 37-latka zablokowała ukochanego brata w mediach społecznościowych. Ujawniła, że jest nagabywana przez Aldonę.

Ona mi się nagrywa i mnie obraża z jego telefonu, a on na to pozwala, pomimo że prosiłam go wielokrotnie, że nie chcę kontaktu z tą dziewczyną… i do mnie na podwórko z nią przychodzi i ja, by nie mieć awantury, nie wychodzę z domu. To już przesada – napisała na Facebooku.

Z kolei Aldona zaprzecza przedstawionym zarzutom. “To nie jest tak, że my tam przychodzimy i jej pod oknami stoimy, czy coś takiego. Tam mieszkają rodzice Stefana i on chodzi do rodziców. Chyba ma prawo (…), a że Karina tam mieszka, no to pech. Tak się nie da żyć. Nie da się żyć w trójkącie”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

54 komentarzy