w

Włożyli 4-miesięczne niemowlę do mikrofalówki i włączyli ją. To nie wszystko…

Para z Missouri została oskarżona o znęcanie się nad swoim dzieckiem, po tym, jak umieścili swojego małego syna w mikrofalówce.

Sponsorowane

Poparzenia na twarzy niemowlaka

Derick Boyce-Slezak i Mikala Boyce-Slezak, oboje 22 lata, z Park Hills w stanie Missouri, zostali aresztowani we wtorek. Wcześniej mężczyzna przywiózł dziecko z oparzeniami do szpitala. 4-miesięczny maluch miał oparzenia twarzy. I choć para zgodnie twierdziła, że oparzenie twarzy było w rzeczywistości wysypką spowodowaną chemicznym środkiem czyszczącym, to lekarze zdecydowali się zawiadomić policje.

Tym bardziej że dziecko miało również pękniętą czaszkę i krwiak podtwardówkowy. Ten ostatni spowodował gromadzenie się krwi między jego mózgiem a czaszką. Na szczęście lekarzom udało się uratować niemowlaka.

Maluch trafił do domu dziecka

Sponsorowane

Para powiedziała pracownikom socjalnym i lekarzom, że upuścili dziecko podczas oglądania telewizji. Władze Missouri uznały rodziców za winnych maltretowania i znęcania się nad dzieckiem. Maluch został odebrany rodzicom i umieszczony w specjalnej placówce opiekuńczej. Rodziców czeka rozprawa sądowa, a nie wykluczone, że także kara więzienia.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ile osób widzisz na obrazku? Niech spostrzegawczość Cię nie zawiedzie

   Kolejne nagie zdjęcie Marianny Schreiber. Tym razem pokazała całą siebie