w

Pracownik szpitala brutalnie zgwałcił 17-latkę chorą na raka piersi

Pracownik niemieckiego szpitala w Offenbach zgwałcił nieletnią pacjentkę. 42-latek odpowiedzialny był w placówce za transport pacjentów na salę operacyjną i z powrotem na sale. Wykorzystał moment, w którym nastolatka leżała bezradna po zabiegu. Wówczas brutalnie ją zgwałcił. Piekło 17-latki trwało ponad godzinę.

Sponsorowane

Pracownik szpitala w Niemczech zgwałcił pacjentkę

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2021 roku w klinice w Offenbach (Hessen). 17-latka przebywała tam z powodu raka piersi. Jak donosi niemiecki RTL, haniebnego czynu dopuścił się 42-letni pracownik placówki. W czasie, gdy nastolatka leżała bezbronnie na łóżku, mężczyzna miał ją bić, dusić, a następnie zgwałcić. Dziewczyna miała płakać i błagać, aby przestał, jednak sprawca nie odpuścił. Ta masakra trwała ponad godzinę.

Niemieckie media donoszą, że sytuacja rozgrywała się na sali, na której przebywała jeszcze jedna pacjentka, również po operacji. 42-latek zabrał kobiecie telefon komórkowy i nakazał się odwrócić. Była wówczas pod wpływem środków znieczulających, jednak w sądzie zeznawała jako główny świadek. Pamięta jedynie fragmenty zdarzenia.

Kara dla gwałciciela ze szpitala

Sponsorowane

Oskarżony, Tuncay Y. został skazany na karę 5 lat więzienia i 3 miesięcy. Adwokatka pokrzywdzonej domaga się jednak wyższej kary: “To za mało. Uważam te brutalne gwałty z duszeniem, z biciem – za szczególnie haniebne”. 42-latek zeznając powiedział, że 17-latka chciała kontaktu seksualnego i że mieli zamiar spotykać się prywatnie. Sąd podkreślił, że sprawca miał “całkowicie błędną ocenę uprzejmości pacjentki i brak poczucia stosowności”. Za okoliczność łagodzącą uznano fakt, że czyn nie był zaplanowany, a Tuncay Y. nie był do tej pory karany.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ciąg dalszy afery TVP. “Przypadkowy przechodzień” z “Wiadomości” zmienił zdanie

   17-latka wzięła udział w wyzwaniu na TikToku. Zapłaciła za to życiem