w

Kamery monitoringu przyłapały ją w środku nocy w centrum miasta w fontannie

Kamery monitoringu w Rybniku nagrały niecodzienną scenę na rynku. Jedna z mieszkanek postanowiła w nocy zażyć kąpieli w fontannie, która postawiona jest na starówce. Młoda kobieta wiła się i pluskała w wodzie. Nagranie upubliczniła lokalna straż miejska.

Sponsorowane

Nocne harce w fontannie w Rybniku

Mieszkanka Rybnika pod osłoną nocy poczuła nieodpartą chęć wykąpania się w fontannie wodnej, w centrum miasta. Strażnicy miejscy żartobliwie nazwali ją nawet rusałką.

Wiele jest miejskich legend i przekazów o utopcach, skarbkach i rusałkach. Wszystkie one wabiły, kusiły i wiodły na zatracenie. W Rybniku w minioną sobotę swych sił w roli rusałki postanowiła spróbować pewna kobieta, która prezentowała swe wdzięki w miejskiej fontannie — piszą strażnicy miejscy.

Kamery monitoring miejskiego wszystko nagrały. Sytuacja miała miejsce tuż przed godziną 4 rano. Operator monitoringu musiał się nieźle zdziwić, gdy zobaczył pływającą w fontannie kobietę. Natychmiast poinformował o zajściu straż miejską, która z kolei wysłała pod wskazany adres patrol. Nie wiadomo, jakie konsekwencje spotkają pływającą nimfę wodną.

Sponsorowane

Niestety nie wiadomo czy wabiła adoratorów pięknem swego głosu, czy tylko próbowała udowodnić, że świetnie się bawi. Kto wie, może strażnicy uratowali pływaczkę przed poważną chorobą, której mogła się nabawić w wyniku nocnych kąpieli — kwitują strażnicy miejscy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane
   Treść 18+
   Kliknij by zobaczyć wpis

   Przerażające nagranie z kurortu. Rekin pożarł turystę na oczach świadków

   Brutalny atak na plaży. Czwórka migrantów usiłowała zgwałci bezbronną 17-latkę