w

Morderca 11-letniego Sebastiana miał związek ze śmiercią innego dziecka? Istnieje taka możliwość

Od niedzielnego wieczora tymi tragicznymi wydarzeniami żyje cała Polska. Trudno jest uwierzyć w to, że Tomasz M. bez mrugnięcia okiem pozbawił życia 11-letniego Sebastiana. Skąd biorą się tak chore myśli w głowach niektórych ludzi? Dlaczego są tak bezwzględni i brutalni? Teraz okazało się też, że mężczyzna mógł mieć też związek ze śmiercią innego dziecka.

Sponsorowane

Był wujkiem dziewczynki, która w listopadzie ubiegłego roku popełniła samobójstwo!

Portal Fakt24.pl ustalił, że Tomasz M., który zamordował 11-letniego Sebastiana, był wujkiem 13-letniej Dominiki. Dziewczynka rok temu popełniła samobójstwo. Nikt do tej pory nie wie, dlaczego dziewczynka to zrobiła. Czy teraz dojdzie do przełomu w tej sprawie? W obliczu nowych informacji prokuratura ma wznowić śledztwo dotyczące śmierci 13-latki.

Do tragicznych wydarzeń doszło 13 listopada 2020 roku około godziny 18:00 w Sosnowcu. Dwie dziewczynki w wieku 11 oraz 13 lat wypadły z okna drugiego piętra nieczynnej piekarni przy ulicy Kotlarskiej. 13-letnia Dominika nie przeżyła. Z kolei 11-letnia Natasza mimo bardzo poważnego stanu, została uratowana.

Źródło: facebook.pl

Sponsorowane

Od początku spekulowano, że doszło do próby samobójczej

Na początku wszyscy myśleli, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jednak komentarze koleżanek dziewczynek, które dało się znaleźć w sieci, wskazywały na to, że nastolatki celowo skoczyły z okna, chcąc popełnić samobójstwo. Portal Fakt24.pl ustalił, że starsza dziewczynka była bratanicą 41-letniego Tomasza M., który przyznał się do zabicia 11-letniego Sebastiana. Wszystko to rzuciło nowe światło na sprawę sprzed kilku miesięcy. Dlatego śledczy znów przyjrzą się temu “wypadkowi”.

Już wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze spekulacje, że 41-latek mógł mieć związek z decyzją Dominiki o popełnieniu samobójstwa. Jak nieoficjalnie informuje portal Fakt24.pl, mężczyzna był notowany m.in. za rozpowszechnianie treści pedofilskich. Co więcej, w jego mieszkaniu zabezpieczono także nośniki pamięci, na których znajdowały się treści pornograficzne.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Horror w Rzeszowie! 19-latek zamordował swoją 18-letnią dziewczynę. Ciało po kilku dniach znalazł właściciel mieszkania

   Ostrzeżenie dla wszystkich rodziców! Policjantka zdradza trik porywaczy dzieci