w

Horror w Rzeszowie! 19-latek zamordował swoją 18-letnią dziewczynę. Ciało po kilku dniach znalazł właściciel mieszkania

Do tych dramatycznych wydarzeń doszło w czwartek 20 maja w Rzeszowie. Jednak sprawa wyszła na jaw dopiero w sobotnie popołudnie. W jednym z mieszkań znaleziono ciało młodej kobiety.

Sponsorowane

Razem ze swoim chłopakiem wynajmowała mieszkanie

Do Komendy Miejskiej w Rzeszowie wpłynęło doniesienie o znalezieniu w jednym z mieszkań przy ulicy Kwiatkowskiego ciała młodej kobiety. W rozmowie z portalem Rzeszów News, nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie, powiedział:

Ciało znalazł właściciel mieszkania, które wynajmowała 18-letnia mieszkanka województwa śląskiego

Na miejsce wezwano lekarza, który stwierdził zgon 18-letniej Natalii. Dziewczyna wynajmowała mieszkanie wraz ze swoim 19-letnim chłopakiem Norbertem Z. Młody mężczyzna również pochodził ze Śląska. W Rzeszowie pracował.

Sponsorowane

18-latka została zadźgana

Właściciel mieszkania wyznał, że tego samego dnia, chwilę przez znalezieniem zwłok kobiety, spotkał się Norbertem Z. w Galerii Rzeszów. 19-latek twierdził, że zobaczą się tam z Natalią. Para miała rozliczyć się z zaległego czynszu. Jak podaje portal Rzeszów News, w pewnej chwili młody mężczyzna przekazał klucze właścicielowi mieszkania, po czym uciekł.

Mężczyzna postanowił sprawdzić, co się stało i udał się do mieszkania. Tam odkrył ciało 18-latki. Wojciech Przybyło, szef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzącej śledztwo w tej sprawie powiedział w rozmowie z mediami:

Ciało znajdowało się na podłodze w sypialni. 18-latka miała kilkanaście ran kłutych na całym ciele, m.in. na klatce piersiowej, szyi, nogach

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Podejrzany niemal od razu został zatrzymany

Po dwóch godzinach policjanci zatrzymali Norberta Z. w okolicy Galerii Rzeszów. W czasie tych czynności wyznał funkcjonariuszom, że młoda kobieta miała go zdradzić. Jednak podczas zeznań w prokuraturze i w sądzie zaprzeczył, nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Rzeszowie zadecydował o areszcie dla Norberta Z. na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

Sponsorowane

W poniedziałek została także przeprowadzona sekcja zwłok nastolatki. Przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny oraz zewnętrzny. Prawdopodobnym narzędziem zbrodni był nóż kuchenny. Policja wciąż przesłuchuje świadków.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Koszmarny wypadek w Dziwnowie! Zginęli rodzice i 2 malutkich dzieci. Najnowsze ustalenia śledczych

   Morderca 11-letniego Sebastiana miał związek ze śmiercią innego dziecka? Istnieje taka możliwość