w

Mateusz Murański upamiętniony w piękny sposób. Zgromadzonym aż pociekły łzy

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Młody mężczyzna został w piękny sposób upamiętniony podczas ostatniej konferencji, poprzedzającej galę High League 6. Piękne słowa padły z ust samego konferansjera organizacji, a wielu osobom znajdującym się na sali aż popłynęły łzy.

Sponsorowane

Mateusz Murański upamiętniony przed galą High League 6

29-letni Freak fighter pojawiał się niemal na każdej gali High League w towarzystwie ojca, Jacka Murańskiego i kolegów. Walki, a także konflikty tworzone na potrzebę medialną stały się pewnym wyznacznikiem ich życia. Jednak teraz zabrakło Mateusza na gali, już nigdy się na niej nie pojawi… Arkadiuszowi “Panowi” Pawłowskiemu, organizator, a także konferansjer tych spotkań w sposób wyjątkowy pożegnał zmarłego zawodnika. Odbyło się to w czasie ostatniej konferencji przed samą galą.

Śmierć ludzka jest zawsze wielkim dramatem, wielką tragedią. Tym większą, im młodsza jest osoba, która odchodzi z tego świata. W tym momencie prosilibyśmy o powstanie, bo chcemy uczcić pamięć Mateusza Murańskiego – powiedział Pawłowski.

Również w komentarzach pod transmisją na żywo nie zabrakło licznych kondolencji ze strony internautów.

Sponsorowane

Śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku. Prokuratura poinformowała, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Na wyniki bardziej szczegółowych badań przyjdzie nam jeszcze zaczekać kilka miesięcy. Głos w sprawie śmierci 29-latka zabrał ojciec, który znalazł zwłoki syna w jego domu.

Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. Wiemy, że w jego żołądku nie znaleziono żadnych lekarstw. W domu nie było żadnego oxycodonu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

14 komentarze

  1. Takie pierdolenie smętne i namiętne za życia zgnoic, upodlic do zera ,jakby mogli to by zabili a jak umrze to jakże to się wszystko nagle zmienia o 180 stopni. Banda jebanych ,fałszywych chorągiew i to nie tyczy się tylko tego konkretnego przypadku. Naród jest upodlony do granic możliwości i robi wszystko na pokaz w zależności z której strony zawieje.To jest właśnie zezwierzęcenie 21 wieku.