w

Tak mieszka Piotr Żyła. Wnętrze domu urządzał razem z ukochaną, Marceliną

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek coraz więcej i częściej mówią na temat swojego nowoczesnego, energooszczędnego domu. Do tej pory nie mogli narzekać na warunki, w których żyli, było stylowo i nowocześnie. Tak też zapewne będzie w nowym domu, jak przyznaje partnerka skoczka: “Utrzymanie go jest bardzo tanie, a system fotowoltaiczny dodatkowo obniża te koszty”.

Sponsorowane

Żyła mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnym obiekcie – właśnie taki tytuł zdobył skoczek 25 lutego w słoweńskiej Planicy. Choć na półmetku był 13., udało mu się w finałowej serii ustanowić nowy rekord skoczni na 105 metrów. “Brak mi słów. Nie wiem, czy to do mnie dzisiaj w ogóle dotrze, nie wiem, czy będę w stanie funkcjonować” – mówił po zawodach wyraźnie wzruszony.

Życie prywatne Piotra Żyły

Rozstanie i rozwód Piotra z Justyną Żyłą nie należał do łatwych. Dodatkowo nie ułatwiało tego publiczne roztrząsanie żali i pretensji. Obecną partnerką skoczka jest Marcelina Ziętek. Para jest razem od 2019 roku. Początkowo nie komentowali w żaden sposób swojej relacji, jednak z czasem stała się ona oczywista. Marcelina jest aktorką znaną z takich seriali jak “Szkoła” czy “19+”. Działa również jako modelka i influencerka.

Sponsorowane

Na Instagramie dziewczyny, który prowadzi dość aktywnie, niejednokrotnie chwaliła się już nowym domem, w którym zamieszka oczywiście z Piotrem Żyłą.

Szybka budowa gwarantuje niską cenę. Ściany i dach przygotowane są już w fabryce, dlatego cały proces powstawania domu trwa zaledwie kilka dni. Dzięki wysokiej jakości materiałów dom jest energooszczędny, utrzymanie go jest bardzo tanie. A system fotowoltaiczny dodatkowo obniża te koszty – mówi Ziętek.

Zdaje się, że Piotrek również jest szczęśliwy z powodu nowej inwestycji. Mimo że udziela się w mediach społecznościowych rzadziej, zamieścił na Instagramie wideo, na którym jeźdź hulajnogą po posesji.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

3 komentarzy

 1. ❌❌4 dni do końca zbiórki i prawie 650 tys. zł do zebrania❌❌

  Moja Kochana Mamusiu, Mój Kochany Braciszku,

  Jak dobrze, że jesteście.
  Kiedy pochylacie się nade mną, patrzę na Wasze twarze. Zwłaszcza Twoja Mamusiu, jest smutna i zmęczona.
  Chciałabym zapytać: Dlaczego? Czy to przeze mnie? Czy zrobiłem coś złego?
  Ale przecież widzę, jak się mną opiekujesz, słyszę, kiedy szepczesz mi do ucha: Romusiu, tak bardzo Cię kocha, jesteś całym moim światem, oddałabym życie, żebyś był zdrowy!
  Pewnie martwisz się tym, że nie mogę się ruszać, że powoli umieram. Pewnie boisz się, że może mnie przy Tobie zabraknąć. Ja również. Tak długo trwa ta walka o mnie. Czy w końcu się uda?

  Proszę, pomóżcie! Tylko Wy możecie sprawić, że będę żył!

  https://www.siepomaga.pl/roman-antsikewicz

  #SMA #pomagambomoge #udostępnij #fundacja #pomoc #pomaga #choroba #naszedziecko #naszedzieciaczki #szczeszliwedziecko #dzieciństwopełnemiłości #szczęśliwi #pomagajmy #pomagajmysobie #rdzeniowyzanikmięśni #smatypu1 #pomoc #help #googpeople #peoplehelpingpeople

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  Wstrząsająca interwencja w Poznaniu. Policjanci 17 razy strzelili do chorego Łukasza

  Mateusz Murański upamiętniony w piękny sposób. Zgromadzonym aż pociekły łzy