w

Był tak napalony, że szantażował 28-latkę. Skończył w szpitalu z odciętym członkiem

Do szokującego zdarzenia miało dojść w indonezyjskim hotelu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-latka odcięła członka swojemu chłopakowi. Wszystko po tym, jak ten szantażował ją, że jeśli nie zgodzi się na współżycie, wówczas roześle ich intymne nagrania. W sobotę do hotelu w mieście Sibolga w północnej części Sumatry wezwano karetkę pogotowia. Mężczyzna obficie krwawił z ran po odciętym przyrodzeniu.

Sponsorowane

Odcięła członka swojemu partnerowi

O potworny czyn oskarżona została 28-letnia kobieta. Z dochodzenia, które przeprowadzili lokalni funkcjonariusze wynika, że partner nalegał na seks, którego kobieta nie chciała. Kiedy odmówiła, ten zaczął używać szantażu, aby ją zmusić. Powiedział, że jeśli się nie zgodzi na zbliżenie, wówczas opublikuje ich intymne nagrania.

Szef policji w Sibolga Taryono Rajarja poinformował, że para nie miała zbyt długiego stażu. Mowa o siedmiu miesiącach. “Tym razem umówili się w hotelu. Mężczyzna chciał uprawiać seks, ale kobieta odmówiła. Wtedy zagroził, że rozpowszechni filmy, pokazujące ich intymne zbliżenie”.

Sponsorowane

Kiedy mężczyzna szedł wziąć prysznic, partnerka go zaatakowała. Rzuciła się na niego i za pomocą noża odcięła mu genitalia. Świadkowie mieli słyszeć przerażające krzyki zakrawające o wycie.

Oskarżono 28-letnią partnerkę

Kobieta po wszystkim zbiegła do recepcji w hotelu. Tam poprosiła recepcjonistkę o wezwanie pomocy. Powiedziała jedynie, że jej chłopak obficie krwawi i nie obędzie się bez pomocy służb medycznych. Na miejscu pojawiła się również policja. Po przesłuchaniu kobiety postawiono jej zarzuty i aresztowano. Póki co śledczym nie udało się jeszcze przesłuchać partnera 28-latki. Jego zeznania okażą się kluczowe dla sprawy. Na ten moment przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Mateusz Murański upamiętniony w piękny sposób. Zgromadzonym aż pociekły łzy

    Treść 18+
    Kliknij by zobaczyć wpis

    Pitbull rzucił się na 6-latkę. Zmasakrował jej twarz – lekarze założyli 1000 szwów