w

Adam Małysz napisał wiadomość do Kubackiego w sprawie żony. Skoczek odpisał

Wiadomość o stanie żony Dawida Kubackiego spłynęła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Wsparcie Polskiemu skoczkowi i Marcie okazali najlepsi zawodnicy Pucharu Świata, jak również sam trener kadry Thomas Thurnbichler. Adam Małysz również napisał do Kubackiego. “Wspieramy Dawida jak możemy. W tej chwili modlimy się za niego. Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma – powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z Interią.

Sponsorowane

Stan zdrowia żony Dawida Kubackiego

33-letni skoczek w minioną niedzielę poinformował swoich fanów, że nie wystartuje w ostatnim konkursie cyklu Raw Air. Wszyscy głowili się czym to jest spowodowane. Odpowiedź nadeszła już w poniedziałek, 20 marca. Dawid podzielił się z kibicami bardzo szczerym wyznaniem.

Instagram

Mój nagły powrót do domu…. Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – napisał Kubacki na Instagramie.

Sponsorowane

Adam Małysz w rozmowie z serwisem Interia wypowiedział się na temat sytuacji Dawida: “Wspieramy Dawida, jak możemy. W tej chwili modlimy się za niego. Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma”.

Instagram

Małysz napisał wiadomość do Kubackiego

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego wspomniał również, że napisał sms’a do skoczka, oferując swoją pomoc. 33-latek odpisał, że bardzo dziękuje. W sprawie polskiego skoczka i jego żony wypowiedział się publicznie również trener kadry, Thomas Thurnbichler. Austriak nie ukrywa, że jest poruszony stanem żony swojego podopiecznego. Modli się za całą rodzinę.

“Sport schodzi teraz na drugi plan. Moje myśli i myśli całego zespołu są z Dawidem, jego żoną i całą rodziną. Modlimy się za nich i przesyłamy siłę, jakiej teraz potrzebują, aby wszystko skończyło się dobrze” – napisał szkoleniowiec na Twitterze.

Instagram

My również dołączamy się do tych życzeń. Oby Marta wyzdrowiała i wróciła do swojej rodziny.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

12 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Groźny wypadek radiowozu. Samochód policji aż wybiło w powietrze!

    Wiadomo, kiedy Marta Kubacka trafiła do szpitala. Skoczek natychmiast zareagował