w

Groźny wypadek radiowozu. Samochód policji aż wybiło w powietrze!

W miniony piątek, 17 marca w Warszawie, doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem radiowozu policyjnego. Funkcjonariusz siedzący za kierownicą pojazdu popełnił niewątpliwy błąd. W konsekwencji podczas manewru zmiany pasa wbił się z impetem w barierkę. Nagranie pojawiło się na YouTubie na kanale STOP CHAM.

Sponsorowane

Wypadek radiowozu policyjnego

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na ulicy Modlińskiej w stolicy. Całość nagrała się dzięki rejestratorze jazdy. Autor postanowił podzielić się materiałem filmowym, dlatego przesłała je kanałowi STOP CHAM i ukazało się na YouTubie. Filmik ma być przestrogą dla innych kierowców, aby nie wykazywali się brawurą w czasie jazdy.

Autor nagrania poruszał się ulicą Modlińską. Znajduje się tam trzypasmowy odcinek drogi. Akurat tego dnia panował dość intensywny ruch. Na każdym z pasie znajdowały się samochody. W pewnym momencie kierowcy coraz bardziej zbliżali się do rozwidlenia dróg. Mianowicie dwa pasy prowadziły prosto przez wiadukt, z kolei prawy pas umożliwiał zjechanie w prawy bok. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak rozwidlenie zaskoczyło policjantów. Na jednym z dwóch lewych pasów jechał radiowóz. Jeszcze przed rozwidleniem dróg kierującym nim funkcjonariusz włączył kierunkowskaz i powoli zaczął zmieniać pas. Wjechał prosto w rozpoczynające się na wiadukcie barierki. Siła uderzenia okazała się na tyle duża, że samochód uniósł się i skręcił ostro w lewo.

Finał wypadku samochodu policyjnego

Sponsorowane

Szczęście w nieszczęściu nic się nikomu nie stało. Wypadek nie zakończył się dachowaniem – wówczas szkody byłyby z pewnością o wiele większe. Nie wiadomo, dlaczego policjant podjął w czasie jazdy taką a nie inną decyzję. Jednak mundurowi wyszli ze zdarzenia bez szwanku. Na YouTubie pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci kpią z zachowania kierującego.

“Brawura naszej polskiej policji nigdy nie przestanie nas zaskakiwać”

“Policjanci jak nikt inny walczą o podtrzymanie wszelkich stereotypów o tej formacji”

“Policja jak pierwsza ze służb na miejscu zdarzenia. BRAWO”

“Pierwszy raz byli tak szybko na miejscu kolizji brawo – nasi chłopcy”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

16 komentarze

  1. Co on ślepy był i nie widział że się wiadukt zaczyna albo taki trzeźwy był ale wujek komendantem wiec albo innym ważnym oficjalem że “wszystko dobrze”

  2. Ale im wolno i napewno ORMOWIEC MANDATU NIE DOSTAL.MOIM ZDANIEM TO WINA TYCH BARIEREK.ABSOLUTNIE jeszcze bym obwinial tą osobowke po chuj ona tam jechala.prawo jazdy zabrac dozywotnie kierowcy z osobowki.🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane