w

Wiadomo, kiedy Marta Kubacka trafiła do szpitala. Skoczek natychmiast zareagował

O potwornym dramacie, który rozgrywa się w rodzinie Kubackiego dowiedzieliśmy się wczoraj. Skoczek w niedzielę poinformował kibiców, że rezygnuje z udziału w turnieju Raw Air i przedwcześnie kończy sezon. Nie była znana przyczyna tak nagłej decyzji 33-latka, aż do poniedziałku. Teraz już wiemy, że powodem jest ciężki stan zdrowia jego żony, Marty, która trafiła do szpitala. Nieco więcej informacji w sprawie zdradził ojciec Dawida Kubackiego, pan Edward.

Sponsorowane

Ojciec Dawida Kubackiego o synu i synowej

W ostatnich dniach Kubacki wrócił z Norwegii prosto do Polski, aby zająć się chorą żoną, a także zaopiekować dwiema córeczkami. W rozmowie z Super Expressem pan Edward, ojciec Dawida zdradził kulisy dramatu, który rozgrywa się w rodzinie polskiego skoczka.

Marta i Dawid są małżeństwem od czterech lat, jednak poznali się zdecydowanie wcześniej. Para zakochała się w sobie jeszcze w czasie studiów na AWF-ie w Katowicach. owocem ich ogromnej miłości są dwie córeczki. Pierwsza z nich to Zuzia, która ma 2-latka, z kolei młodsza do Maja, które urodziła się na początku stycznia tego roku. W czasie gdy Dawid spełniał się zawodowo, jako skoczek, Marta zajmowała się w domu dziećmi.

Instagram
Sponsorowane

Żona Dawida walczy o życie

33-latek przebywał w Norwegii, gdzie w weekend uczestniczył w turnieju Pucharu Świata. W trybie pilnym musiał jednak wracać do Polski i zrezygnować. Nie wahał się ani chwili, bowiem w grę wchodziło życie jego żony. Marta w niedzielę rano trafił do szpitala w wyniku poważnych zaburzeń pracy serca. Jeszcze tego samego dnia wieczorem był przy niej mąż.

“Gdyby było trzeba, wysłalibyśmy po niego nawet prywatny odrzutowiec. Nie ma teraz znaczenia, kiedy Dawid wróci na skocznię. Niech zajmuje się żoną. Tylko to się liczy” – powiedział w rozmowie z Super Expressem Jan Winkel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

Instagram

Sam Dawid Kubacki odniósł się do sytuacji dopiero w poniedziałek. Na jego profilu na Instagramie pojawił się bardzo osobisty wpis. Skoczek zrelacjonował, co obecnie dzieje się w jego życiu i przez co przechodzi jego rodzina.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze.

Sponsorowane
Instagram

Wsparcie dla polskiego skoczka płynie z różnych stron. Zarówno od rodziny, bliskich, przyjaciół i znajomych, jak i od trenera czy kolegów z branży.

“W tym momencie sport jest dla mnie sprawą drugorzędną. Wszystkie moje myśli i myśli całej drużyny są z Dawidem, jego żoną i całą rodziną. Modlimy się za nich i życzymy im mnóstwo siły, której potrzebują w tej trudnej sytuacji” – powiedział austriacki trener polskich skoczków w specjalnym komunikacie dla PZN.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

22 komentarzy

 1. Zadna sensacja ludzie poprostu trafiaja do szpitali nie znajac godziny a ze to jego zona przykro mi i mlodsi trafiaja i starsi takie zycie wspolczuje ale nikt nie wie kiedy tam trafi

 2. Co znaczy ” przerwał milczenie”???? Ludzie, dajcie im spokój 😡😡😡. Ja rozumiem że jak się jest osobą publiczną to media się interesują. Ale żeby robić sensację na nieszczęściu ludzkim???? Wstyd

 3. Tego nie da się już czytać.
  Dajcie już im spokój.
  Będzie coś wiadomo i Będzie miał Dawid taką potrzebę to poinformuję.
  A tak co drugi artykuł z tym samym, maskara.

 4. To jest najważniejszy szczyt chamstwa z waszej strony żeby z tragedii rodzinnej tak zajmować się sprawą która dotyczy rodziny. Trochę pokory i umiaru w takiej sytuacji.👎👎👎👎👎👎🤮🤮🤮🤮🤮

 5. ” Skoczek” macie poziom 🤦‍♂️ dajcie im spokój , teraz nagle będziecie się zajmować Dawida i Marty życiem prywatnym , a wcześniej o dziewczynie ani słowa, to już drugi dzisiaj Wasz spizgany artykuł 🤬