w

54-latka zjedzona żywcem przez 7-metrowego pytona. Tak wyglądały zwłoki po wyciągnięciu

Coś takiego nie dzieje się co dzień, a już na pewno nie w Polsce. W Indonezji z ciała olbrzymiego pytona wyciągnięto ciało 54-latki. Zaledwie dwa dni wcześniej rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Wszystko wskazuje na to, że kobieta została zjedzona żywcem przez węża.

Sponsorowane

54-latka zjedzona przez pytona

W piątek wieczorem bliscy Jahrah zgłosili jej zaginięcie, do którego miało dojść w dżungli, niedaleko domu rodzinnego kobiety w prowincji Jambi, na wyspie Sumatra. 54-latka miała oddalić się w celu zebrania kauczuku. We wskazany przez bliskich teren została wysłana grupa poszukiwawcza. Po dwóch dniach bezskutecznych poszukiwań natknięto się na ogromnego węża, wylegującego się na polanie. Na jego ciele można było zauważyć uwypuklenia. Idealnie pasowały one do kształtu ciała człowieka. Pytona rozcięto, a z jego ciała wyciągnięto ludzkie zwłoki.

Stan zwłok kobiety

Przywódca wioski, w której mieszkała 54-latka wypowiedział się na temat jej śmierci. Jest zdania, że pyton prawdopodobnie zabił Jahrah dusząc ją własnym ciałem. Mówi, że musiała umierać w strasznych męczarniach, które niestety mogły trwać nawet kilka godzin. Po uduszeniu gad w całości połknął swoją ofiarę. Pełne strawienie ofiary takiej wielkości mgło zająć zwierzęciu nawet tygodnie. Po wyciągnięciu ciało 54-latki wraz z ubraniem było w dużej mierze nienaruszone.

Sponsorowane

Wśród lokalnej społeczności trwa aktualnie niemałe poruszenie. Ludzie obawiają się o swoje życie, bowiem w okolicy widziano kilka innych dużych pytonów. Mieszkańcy próbowali złapać jednego, mierzącego około 8 metrów. Niestety nie udało im się to. Gad był za silny.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

25 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Makabryczne odkrycie pod Garwolinem. W lesie znaleziono zakopane ciało 4-latka

    Szokujące zeznania córki. “Ojciec zabił 50-70 kobiet i kazał mi pozbyć się ciał”