w

Internauci w szoku na widok policzków Wodzianki. “Co Ci się stało?!”

Dominika Zasiewska znana szerokiemu gronu jako wodzianka, opublikowała ostatnio zdjęcia ze ścianki – fani wytykają jej nienaturalne policzki. Pod postem pojawiło się sporo komentarzy sugerujących, że była kochanka Rutkowskiego przeszła jakiś zabieg. Co na to wszystko 33-latka?

Sponsorowane

Kim jest Dominika Zasiewska?

Kobieta zasłynęła już kilka lat temu z roli hostessy, w programie Kuby Wojewódzkiego. Choć zdaje się, że czasy świetności i popularności ma już za sobą, to nadal walczy momentami o to, aby było o niej głośno. Od czasu do czasu w mediach pojawiają się nowe celebryckie dramaty z jej udziałem. Jakiś czas temu żaliła się na to, że była wykorzystywana przez Miśka Koterskiego, któremu pomagała walczyć z uzależnieniem. Trudno też zapomnieć o głośnym romansie z Krzysztofem Rutkowskim. Później przyszła kolej na jego żonę, Maję Rutkowski.

Instagram

Dominika Zasiewska i jej nienaturalne policzki

Sponsorowane

Tym razem sensacją okazał się wygląd wodzianki. W minioną niedzielę opublikowała na Instgramie zdjęcie ze ścianki. Fotografię opatrzyła podpisem: “Wspomnienia trwają wiecznie. Kocham siebie taką”. Internauci nie mogli oderwać oczu od twarzy Dominiki, a dokładniej od jej policzków. Według wielu wyglądają bardzo nienaturalnie, jakby poddała się jakiemuś zabiegowi.

Co tu się stało z tymi policzkami? Przecież taka piękna dziewczyna była.

Jeżeli to prawdziwe oblicze to jestem w szoku, kosmitka.

Dramat, co ci się stało z tymi polikami?

Instagram

Nie zabrakło też komentarza ze strony samej zainteresowanej

Odpowiedź wodzianki szybko pojawiła się pod niechlubnymi komentarzami. 33-latka nie kryła oburzenia takimi domysłami. Napisała również, że zawsze tak wyglądała i zaprzecza, jakoby poddawała się jakimś zabiegom medycyny estetycznej.

Ja mam takie policzki! Nie hejtujcie, skoro nie wiecie. Nienawidzę ich, ale takie mam. Przez to nie mogę dobrać praktycznie żadnych okularów. Przestańcie mnie hejtować!; Może przytyłam, ale nie życzę sobie komentowania moich policzków. Nie mam w nich żadnego kwasu. Obecnie nigdzie nie mam ani botoxu ani kwasu (…). Zdjęcie było robione przez fotografa na ściance, po prostu mam taką twarz. I czy Wam się podoba czy nie, ja ją kocham, bo to moja twarz – podsumowała wzburzona Wodzianka.

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

31 komentarze