w

Tyle Lewandowska dorzuciła w tym roku do zbiórki WOŚP. Kwota robi wrażenie!

Anna Lewandowska już wsparła 31. finał WOŚP. W tym roku przekazała na licytację wyjątkową rzecz, dorzucając do zbiórki niemałą kwotę. Nie zabrakło jej również w sztabie Owsiaka.

Sponsorowane

Anna Lewandowska wspiera WOŚP

Jak co roku żona Lewego postanowiła dołożyć swoją cegiełkę w szczytnym celu – zbiórce Owsiaka. 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiega pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Ania w minioną niedzielę osobiście odwiedziła sztab WOŚP. Relacje z tego wydarzenia można było zobaczyć na jej Instagramie. Widać było, że celebrytka czynnie uczestniczy w wydarzeniu i jest zaangażowana w pomoc bliźnim. W pewnym momencie przejęła nawet mikrofon i zwróciła się bezpośrednio do tłumu.

Instagram

Aukcja Lewandowskiej na rzecz WOŚP

Sponsorowane

Pieniądze zbierane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na zakup maszyn i urządzeń do szpitali. W tym roku zbiórka dotyczy jednostki chorobowej, jaką jest sepsa.

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.

Twitter

Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Każdego roku Anna Lewandowska nie tylko przekazuje coś na licytację WOŚP, ale również wpłaca spore kwoty. W tym roku osobiście wsparła sztab fundacji.

Instagram

Szybka teleportacja. Właśnie jestem w studiu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z tego miejsca będę wspierała WOŚP i Jurka Owsiaka. Koniecznie licytujcie – informowała na swoim Instagramie.

Co w tym roku wystawiła na licytację Lewa?

Sponsorowane

W 31. finale WOŚP Lewandowska wystawiła na aukcję zaproszenie na corocznie organizowany przez nią obóz sportowy “Camp by Ann”. Licytacja już dobiegła końca. Jesteście ciekawi, jaką sumę osiągnęła? Mowa o kwocie opiewającej na ponad 130 tys. złotych!

Instagram

Miło ze strony Ani, że czynnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Podczas niedzielnego finału WOŚP doszło do niespodziewanej sytuacji. W pewnym momencie Jurek Owsiak przekazał trenerce mikrofon. Co powiedziała Ania?

Wspieramy WOŚP. Jestem tutaj całym sercem, wspieram od lat. Przekazuję na licytację obóz Camp by Ann z moim teamem. A mój mąż przekazuje koszulkę FC Barcelona z wygranego meczu z Realem Madry.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

102 komentarzy

  1. Wspaniali ludzie pomagają nie tylko WOŚP, ale tam gdzie jest potrzeba. Tym wszystkim komentatorom o kurzym móżdżku chcę powiedzieć zazdrość i głupota Wasza jest również wielka jak innych serce.

  2. Bezwstydna dziewucha!!!! Zbiera grube pieniądze za pokazanie się w reklamie /czyli za nic nie robienie/,a potem udaje dobroczyńcę. Wstyd!!! Popatrz na te osoby,które mają mało,a mimo to potrafią się podzielić.