w

Dojdzie do groźnego skażenia? Jasnowidz Glanc ostrzega – “Bałbym się wiosny”

Wojciech Glanc to drugi zaraz po Krzysztofie Jackowskim jasnowidz w Polsce. Wizjoner podzielił się z nami swoją najnowszą wizją w mediach społecznościowych. Według jego słów, w najbliższych miesiącach ma wydarzyć się coś strasznego. Poza tym, Wojtek wspomina też o zagrożeniu bezpośrednio związanym z wojną na Ukrainie. Mówi, że jego przepowiednia ma ziścić się wiosną 2023 roku. “Wydarzy się coś wielkiego, co nas przerazi”.

Sponsorowane

Przepowiednia Wojciecha Glanca na wiosnę 2023

Na kanale jasnowidza na YouTubie widzowie mogli już wysłuchać najnowszej wizji. Dotyczy ona niedalekiej przyszłości. Glanc przyznaje, że sam jest zaniepokojony tym, co w niej zobaczył. Wydarzenia mają dotyczyć zbliżającej się wiosny. Mamy doświadczyć wówczas bardzo nieprzyjemnych sytuacji, które będą pokłosiem wojny na Ukrainie.

Niestety, obrazy, które mnie zaczęły nachodzić, nie są takie znowu przyjemne. Aczkolwiek zawsze to, w jaki sposób podejdziemy do życia, w jaki sposób przeżyjemy następne miesiące, co z tym czasem zrobimy, zawsze zależy od nas.

Skąd pewność, że wydarzenia te mają mieć miejsce tegorocznej wiosny?

Sponsorowane

Widzę zieloną łąkę, fruwające piękne motyle […] od strony wschodniej trawa zaczyna usychać, motyle zaczynają rozpadać się w pył […] to nie jest ogień, to jest coś, co wypala, to jest coś, co uśmierca, to jest coś, co idzie od wschodu – relacjonuje.

Strach przed nadchodzącym

Glanc sam obawia się tego, co ma nastąpić. Wspomina coś o zachowaniu rządu, który ma ogłosić globalną tragedię, kreując się przy tym na zbawców. “Media krzyczą o zagrożeniu. Widzę przedstawicieli naszego rządu, którzy krzyczą, że musimy się postawić w charakterze wybawców. Oni dyskutują, czy powiedzieć, że to jest bomba, czy to jest skażenie… szukają rozwiązania. Na wchodzie coś się dzieje i to bardzo niedobrego. Wydarzy się coś wielkiego, co nas przerazi. Na skalę spadającej gwiazdy”.

YouTube

Co będzie bezpośrednią przyczyną tragedii? tego niestety jasnowidz nie potrafi określić. Mimo to nie ma wątpliwości, że Polskę w najbliższych miesiącach ogarnie wszechobecny chaos.

Tłumy uciekających ludzi, masa rozbitych kurzych jajek rozbitych na drogach… Jakby unikali morza. Panika, uczucie paniki… Tłum unika kierunku plaży. Straszne słowa mi się pojawiły. “Polska stała się pustkowiem i chaosem”. Coś zostanie użyte na Ukrainie. Bałbym się wiosny […] sztuczna wojna.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

91 komentarze