w

Odwiedziła knajpę po Kuchennych Rewolucjach. Nie mogła oderwać oczu od cen

Facebook

Magda Gessler prowadzi Kuchenne Rewolucje od przeszło 11 lat. Pierwszy odcinek ukazał się 6 marca 2010 roku. Program emitowany jest na kanale TVN. Restauracje, które nie zarabiają, nie mają klientów i są bardzo często zadłużone, odwiedza restauratorka z ekipą. Gessler sprawdza, w czym jest problem, proponuje nowe menu, uczy kucharzy, jak je przyrządzać, a ekipa zajmuje się metamorfozą knajpy. Na koniec wydawana jest kolacja. Po miesiącu Magda Gessler wraca do restauracji, by sprawdzić, czy rewolucja się udała.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Karczma Gę Gę Gę

Jedną z knajp, które uczestniczyły w Kuchennych Rewolucjach jest karczma Gę Gę Gę w Połajewie. Gessler odwiedziła ją już jakiś czas temu i wprowadziła całkiem sporo zmian. Nowa nazwa i menu bardzo ze sobą współgrają. W knajpie można zjeść bowiem gęsinę.

Facebook

Pewna klientka, która postanowiła posmakować dań zrewolucjonizowanych przez polską restauratorkę pochwaliła się w sieci paragonem z karczmy Gę Gę Gę. Kobieta zostawiła w restauracji 300 zł. Czy to dużo? Oczywiście wszystko zależy od ilości serwowanych dań.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Klientka swoją opinią podzieliła się na fanpage’u karczmy. Od czasu wizyty Magdy Gessler w tym miejscu zmieniło się naprawdę wiele. Zachęcona pierwszą wizytą w knajpie kobieta postanowiła ją ponowić. Zamówiła łącznie 6 dań.

Facebook

Będąc w karczmie “Gę Gę Gę” pierwszy raz, moja opinia była bardzo pozytywna. Miła obsługa oraz dobre jedzenie. Zachęcona pobytem po raz pierwszy, uznałam, że fajnie byłoby zjeść niedzielny obiad z karczmy.

Zamówiliśmy jedzenie na wynos. Niestety, zniechęciła nas cena, kiedy na stronie w menu widnieje 35 zł za gęś pieczoną z jabłkiem, pyzy i kapustę, a nam za porcję policzono 65 zł. Po rozmowie z szefem stwierdził on, że niestety cena poszła bardzo w górę ze względu na drogi towar.

Co takiego zamówiła klientka?

W karczmie kobieta zamówiła 4 porcje gęsiny pieczonej z jabłkami. Każda kosztowała po 65 złotych, co zresztą widać na dole paragonu. Do tego doszły dwie porcje rosołu z gęsi z lanymi kluskami, każda po 8 złotych. Z racji, że było to zamówienie na wynos doliczono też koszt pudełek – 10 zł, plus jeszcze torba za 1,5 zł. Łącznie niedzielny obiad kosztował 287,5 zł.

Facebook

Co warto zauważyć. Według menu z dnia 9 kwietnia, ceny w karczmie wyglądały zupełnie inaczej. Wówczas, za te same dania kobieta zapłaciłaby 167,5 zł. Cena za porcję gęsiny, co widać w menu na fotografii, to 35 zł. Klientka czuje su oszukana.

Jednakże poniekąd czuję się oszukana, bo uważam, że najpierw powinno się zmienić ceny w menu, a potem po danej cenie sprzedawać towar

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Póki co żadna z osób pracujących w Gę Gę Gę nie odpowiedziała na wpis kobiety na oficjalnej stronie na Facebooku. Wiemy jedynie, że knajpa cieszy się dobrą opinią i nie narzeka na brak gości.

Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Do Polski znów dotrze gwałtowne ocieplenie. Temperatura sięgnie nawet 23°C!

      Najpotężniejszy człowiek świata ma malutką żonę. Ludzie ich wyśmiewają