w ,

Najpotężniejszy człowiek świata ma malutką żonę. Ludzie ich wyśmiewają

Instagram

Pochodzący z Islandii strongmen Júlíusa Björnssona, szerszemu gronu znany jest z roli Gregora Clegane, czyli Góry, w serialu Gra o Tron. Potężna budowa ciała aktora może przerażać. Uznawany jest nawet za jednego z najpotężniejszych mężczyzn na świecie. 32-latek poza życiem zawodowym angażuje się również w życie prywatne. Ma piękną żonę, która dość znacząco kontrastuje z jego budową ciała. Z powodu różnic w wyglądzie para stała się tematem kpin dla niektórych internautów.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Człowiek Góra

Júlíus Björnsson waży ponad 200 kg i ma 205 cm wzrostu. Zasłynął przede wszystkim dzięki popularnemu na całym świecie serialowi, Gra o Tron. Mężczyzna prowadzi Instagram, którego obserwuje 3,6 miliona osób! W mediach społecznościowych poza życiem zawodowym uchyla czasem rąbka tajemnicy z życia rodzinnego. Stąd też wiemy, że Júlíus ma żonę, Kelsey Henson i pięknego synka.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Kelsey jest niższa od swojego partnera o 47 cm. Dodatkowo ma bardzo zgrabną i szczupłą sylwetkę. Te różnice w wyglądzie sprawiły, że małżeństwo stało się tematem do licznych dyskusji w sieci. Internauci nie mają litości, złośliwie komentują to, jak para prezentuje się razem. W wielu przypadkach pojawia się określenie “komicznie”. Z tego też powodu Júlíus publikuje na Instagramie coraz mniej wspólnych zdjęć.

Instagram

Wygląd nie ma znaczenia w obliczu prawdziwej miłości

Júlíus i Kelsey wzięli ślub w 2018 roku. Ponad rok temu na świecie pojawił się ich pierworodny syn. Para darzy się miłością. Widać, że czas spędzany razem przynosi im szczęście. Nie mniej jednak kąśliwe uwagi fanów potrafią zaboleć. Dlatego też nie chcąc się narażać, stawiają na życie w realu. 32-latek jest zdania, że większość hejterów nie odważyłaby się powiedzieć mu w twarz tego, co wypisują w świecie online. Bowiem w sieci czują się odważniejsi, bezkarni. Trudno się z tym nie zgodzić.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Odwiedziła knajpę po Kuchennych Rewolucjach. Nie mogła oderwać oczu od cen

      To z jego powodu chcą przywrócić karę śmierci. Dokonał makabrycznej zbrodni