w

Niepokojące wideo z Chin. Owce robiły to bez przerwy przez 12 dni

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z Chin, które wywołało spore zainteresowanie wśród internautów. Na pierwszy rzut oka można się dziwić, co interesującego jest w stadzie owiec. Jednak po chwili okazuje się, że zwierzęta bez przerwy poruszają się uporządkowanym ruchem, chodząc w kółku. Miały tak robić przez 12 dni.

Sponsorowane

Ta nietypowa sytuacja miała miejsce w chińskim regionie Mongolii. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu na jednej z lokalnych farm. Niecodzienne zachowanie owiec wzbudziło zainteresowanie farmerki. Internauci nie kryli w komentarzach swojego przerażenia nagraniem, bowiem w urywkach wygląda to niczym sceny z horroru.

Okazuje się, że stado owiec przez 12 dni chodziło w kółku. Cieżko w to uwierzyć, ale tak było naprawdę. Dowodem zdaje się być nagranie. Materiał obiegł sieć i wzbudził spore zainteresowanie.

Stado owiec chodzących w kółko przez 12 dni

Głos w sprawie zabrała właścicielka stada. Pani Miao relacjonuje, że na początku tylko kilka owiec wykazywało podobne zachowanie. Jednak z czasem dołączyły pozostałe. W gospodarstwie kobiety znajdują się aż 34 zagrody z owcami, jednak tylko owca z jednej zagrody, numer 13, zachowywały się w podobny sposób. Wszystko zaczęło się 4 listopada.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Doda z nowym partnerem w sypialni. To wideo wywołało lawinę komentarzy!

    Nagranie uratowało go przed srogim mandatem. Zachowanie policjantów szokuje