w

„Lupin”: Twórcy już pracują nad kontynuacją i zdradzają plany nt. przyszłości serialu

Pojawiły się pierwsze informacje o drugiej części pierwszego sezonu z Assane Diopem i dalszych planach związanych z rozwojem serialu.

Sponsorowane

Po zaskakującym zakończeniu pierwszej części nowego serialu Netflix pt. „Lupin” fani z niecierpliwością czekają na kontynuację sezonu. Dobra wiadomość jest taka, że kolejna część została już nakręcona i obecnie znajduje się w postprodukcji. 

Serial, w którym Omar Sy (znany z filmu „Nietykalni”) wciela się w mistrza złodziei, cieszy się ogromną popularnością. Obejrzało go już 70 milionów ludzi, a to wszystko osiągnięto w mniej niż miesiąc(!). To kolejny sukces produkcji Netflixa – ostatnio było głośno o miniserialu pt. “Gambit Królowej”, w którym zagrał polski Aktor, Marcin Dorociński.

Lupin / Netflix

„Lupin”: kolejne sezony są już niemal pewne

Sponsorowane

„Lupin” to pierwszy francuski serial Netflixa, który odniósł tak wielki sukces na arenie międzynarodowej. Mistrza złodziei, Assane Diopa, gra Omar Sy, a fani serialu wydają się być oczarowani jego artystycznymi umiejętnościami. Omar Sy również nie kryje zadowolenia z szalonego sukcesu produkcji:

Biorąc pod uwagę gigantyczną oglądalność i dużą bazę fanów, która utworzyła się w tak krótkim czasie, nie jest zaskakujące, że Netflix już myśli o kolejnych sezonach. Scenarzysta George Kay ma masę pomysłów na rozwój postaci Assane Diopa.

A kiedy kontynuacja pierwszego sezonu?

Chociaż druga część pierwszego sezonu została już nakręcona, to jeszcze nie można jej opublikować bo znajduje się na ostatnim etapie, czyli postprodukcji. Gdy ten etap zostanie ukończony, Netflix zacznie działać marketingowo i niewykluczone, że serial zostanie opublikowany już wiosną 2021. Czy Ty również nie możesz doczekać się aby zobaczyć, co stanie się po porwaniu syna Assane Diop?

Nie znasz serialu? Zobacz zwiastun pierwszego sezonu

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Rodzina zostawiła mieszkanie w ruinie. Właściciel postanowił się zemścić

   Matka zostawiła synka w samochodzie na mrozie i poszła na zakupy