w

Rodzina zostawiła mieszkanie w ruinie. Właściciel postanowił się zemścić

Thomas Ravaux z francuskiego miasta Rozoy-sur-Serre jest właścicielem nieruchomości i wynajmuje mieszkania. W jednym z nich mieszkała pięcioosobowa rodzina, która od 14 miesięcy zalegała z czynszem. Mężczyzna postanowił odwiedzić ich i przypomnieć o nieopłaconych rachunkach.

Sponsorowane

Dotarł na miejsce, jednak nikt mu nie otwierał. Wszedł do środka i okazało się, że lokatorzy dawno już tam nie mieszkali. Nie poinformowali go o wyprowadzce, nie rozwiązali umowy i nie oddali mu kluczy, ale to nie wszystko.

Kiedy Thomas przeszedł się po mieszkaniu niemal dostał zawału. Dosłownie. Mieszkanie wyglądało jak istne wysypisko śmieci! Wszędzie piętrzyły się graty, kartony i zniszczone wyposażenie. Wszechobecny odór tylko wszystko pogarszał…

Thomas zrobił zdjęcia mieszkania, które zastał w opłakanym stanie i opublikował je na Facebooku, gdzie wyładował swoją złość.

Żyć tak z trójką dzieci to wstyd. Współczuję nowemu wynajmującemu.

– pisał Thomas
Sponsorowane

Aby doprowadzić mieszkanie do porządku trzeba było wywieźć tony śmieci i zepsutych mebli, a całe mieszkanie dokładnie posprzątać. Właściciel, paląc się ze złości, postanowił zemścić się na swoich lokatorach, jednak nie wiedział gdzie ich szukać.

Cały rok próbował ustalić ich nowy adres, ale w końcu udało się! Gdy dowiedział się o nowym miejscu, w którym zamieszkała rodzina uruchomił swój plan i chęć odpłacenia się za doprowadzenie jego mieszkania do ruiny.

Zebrał całe pozostawione przez nich wyposażenie oraz śmieci i wysypał wszystko pod drzwiami ich nowego domu. Wydarzenie zostało nagrane i opublikowane na Facebooku z podpisem „Powrót do nadawcy”.

Właściciel postąpił zgodnie z powiedzeniem “oko za oko, ząb za ząb”. Film został obejrzany już ponad milion razy, a większość osób, które poznało tą historię, świętowało zemstę razem z Thomasem.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane
   Treść 18+
   Kliknij by zobaczyć wpis

   Otrzymasz prawie 75 000 zł jeśli tylko przejdziesz przez ten dom. Nawiedzony dom

   „Lupin”: Twórcy już pracują nad kontynuacją i zdradzają plany nt. przyszłości serialu