w

Rodzina zostawiła mieszkanie w ruinie. Właściciel postanowił się zemścić

Thomas Ravaux z francuskiego miasta Rozoy-sur-Serre jest właścicielem nieruchomości i wynajmuje mieszkania. W jednym z nich mieszkała pięcioosobowa rodzina, która od 14 miesięcy zalegała z czynszem. Mężczyzna postanowił odwiedzić ich i przypomnieć o nieopłaconych rachunkach.

Sponsorowane

Dotarł na miejsce, jednak nikt mu nie otwierał. Wszedł do środka i okazało się, że lokatorzy dawno już tam nie mieszkali. Nie poinformowali go o wyprowadzce, nie rozwiązali umowy i nie oddali mu kluczy, ale to nie wszystko.

Kiedy Thomas przeszedł się po mieszkaniu niemal dostał zawału. Dosłownie. Mieszkanie wyglądało jak istne wysypisko śmieci! Wszędzie piętrzyły się graty, kartony i zniszczone wyposażenie. Wszechobecny odór tylko wszystko pogarszał…

Posted by Thomas Ravaux on Friday, June 1, 2018

Thomas zrobił zdjęcia mieszkania, które zastał w opłakanym stanie i opublikował je na Facebooku, gdzie wyładował swoją złość.

Sponsorowane

Żyć tak z trójką dzieci to wstyd. Współczuję nowemu wynajmującemu.

– pisał Thomas
Posted by Thomas Ravaux on Friday, June 1, 2018

Aby doprowadzić mieszkanie do porządku trzeba było wywieźć tony śmieci i zepsutych mebli, a całe mieszkanie dokładnie posprzątać. Właściciel, paląc się ze złości, postanowił zemścić się na swoich lokatorach, jednak nie wiedział gdzie ich szukać.

Posted by Thomas Ravaux on Friday, June 1, 2018

Cały rok próbował ustalić ich nowy adres, ale w końcu udało się! Gdy dowiedział się o nowym miejscu, w którym zamieszkała rodzina uruchomił swój plan i chęć odpłacenia się za doprowadzenie jego mieszkania do ruiny.

Zebrał całe pozostawione przez nich wyposażenie oraz śmieci i wysypał wszystko pod drzwiami ich nowego domu. Wydarzenie zostało nagrane i opublikowane na Facebooku z podpisem „Powrót do nadawcy”.

Posted by Thomas Ravaux on Tuesday, June 5, 2018

Właściciel postąpił zgodnie z powiedzeniem “oko za oko, ząb za ząb”. Film został obejrzany już ponad milion razy, a większość osób, które poznało tą historię, świętowało zemstę razem z Thomasem.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane
   Treść 18+
   Kliknij by zobaczyć wpis

   Otrzymasz prawie 75 000 zł jeśli tylko przejdziesz przez ten dom. Nawiedzony dom

   „Lupin”: Twórcy już pracują nad kontynuacją i zdradzają plany nt. przyszłości serialu