w

Jackowski przerażony. “Niebezpieczna substancja przedostanie się do powietrza”

YouTube

Krzysztof Jackowski z Człuchowa to znany polski jasnowidz. W ostatnim czasie opowiedział o niepokojących wizjach, które go nawiedzają. Między innymi chodzi o Afganistan i o “coś, co przedostanie się do powietrza”. Czyżby chodziło o jakąś substancję, która “uwolniona zostanie ze zbiorników”. Wkrótce ma o tym mówić cały świat.

Sponsorowane

Tym, co dzieje się w Afganistanie żyje ostatnio cały świat. Od 15 sierpnia władzę w kraju po 20 latach przejęli talibowie. W szczególnym niebezpieczeństwie znalazły się kobiety i osoby współpracujące z zachodem. Ludzi do tego stopnia panikowali i bali się o własne życie, że chcieli w jakikolwiek sposób uciec z kraju. Słyszeliśmy o przypadkach osób, które ukryły się w podwoziu samolotu, a tuż po starcie wypadły, ginąc. Zdarzały się też matki, które przez druty kolczaste przerzucały własne dzieci, byle tylko zapewnić im wolność.

YouTube

Wizja Krzysztofa Jackowskiego związana z Afganistanem

Jasnowidz prowadził na YouTube transmisję na żywo. Obejrzało ją ponad 130 tysięcy osób. Jackowski zwrócił uwagę, że bardzo szybko wycofano amerykańskie wojska z Afganistanu, które przez ostatnie lata pilnowały tam porządku i sprawowały władzę. Stwierdził też, że talibscy bojownicy przejęli kontrolę najszybciej jak się dało. Ta sytuacja dla Jackowskiego wygląda dość dziwnie.

Sponsorowane

Szybciej się chyba nie dało przejąć Afganistanu. No bo szybciej by chyba tam samochodami nie dojechali. Wygląda to dziwnie

Spełniona wizja?

Na polskich granicach stacjonują żołnierze. Jasnowidz przypomniał, że niedawno zapowiadał obecność wojsk właśnie w tym obszarze.

Jest obstawienie wojskiem granic. Ja nie tak dawno mówiłem wam, że widzę wojska przy granicy. One już tam stoją

YouTube

To jeszcze nie koniec zwierzeń, którymi podzielił się Krzysztof Jackowski. Jadąc samochodem wystąpiło u niego niepokojące, nagłe poczucie czegoś złego. Według doniesień jasnowidza, do powietrza ma dostać się coś szkodliwego dla ludzi. Nie jest jednak pewien, na jaką skalę zagrozi to społeczeństwu, ale pewien jest, że ten temat będzie na językach ludzi na całym świecie. Będzie to jakaś substancja, wypuszczona ze zbiorników. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy będzie to miało związek z talibami.

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne. Na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będę o tym mówili i się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery i może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny (…) To tak jakby zostaną celowo otwarte jakieś zbiorniki (…) i to będzie wyglądało jak sabotaż – zapowiedział jasnowidz.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Koniec z 500+ jakie znamy do tej pory! Już od 1 stycznia duże zmiany!

   Obiad w nowej knajpie Kuby Wojewódzkiego. Ile zapłacimy za obiad?