w

Kalski miał opowiedzieć o Iwonie Wieczorek. “Zszedł do garażu i już nie wrócił”

Patryk Kalski, Zatoka Sztuki i zaginięcie Iwony Wieczorek. Co łączy te trzy rzeczy? Tuż przed śmiercią mężczyzna miał spotkać się z dziennikarzem, aby opowiedzieć mu o tym miejscu. Kalski współpracował z niesławnym klubem. Zmarł mając zaledwie 43 lata, prawdopodobnie na zawał serca.

Sponsorowane

Kalski zmarł niespodziewanie, 1 stycznia 2023 roku. Jeśli chodzi o przeszłość biznesmena, by związany z Dorotą Gardias, z kolei zawodowo zajmował się sportem. Dokładniej trenował strzelectwo i koszykówkę oraz wykładał na gdańskim AWF-ie. Wcześniej był związany z Zatoką Sztuki. Za pomocą swojej firmy Akart, nagłaśniał wiele trójmiejskich imprez. Co więcej, bronił również właściciela lokalu, Marcina T. Dziennikarz Mikołaj Podolski twierdzi, że 43-latek zastraszał tych, którzy mówili czy pisali o aferze pedofilskiej w Zatoce Sztuki.

Twitter

Nagła i niespodziewana śmierć Patryka Kalskiego

Szokujące wydaje się to, że mimo iż Kalski był atletą, dbał o swoje ciało, to zmarł na zawał. Faktycznie czasem takie sytuacje mają miejsce, ale zdarzają się naprawdę rzadko. Do zgonu nie doszło w czasie wysiłku fizycznego, a w domu.

Sponsorowane

Z tego, co wiem znalazła go żona, miał zejść do garażu w ich domu i już z tego garażu nie wrócił – powiedział portalowi nowiny24.pl Łukasz Wnęk, znajomy zmarłego.

Co ciekawe, niedługo przed śmiercią mężczyzna umawiał się na rozmowę z dziennikarzem Dziennika Bałtyckiego na temat Zatoki Sztuki.

Twitter

Co łączy Zatokę Sztuki z Iwoną Wieczorek?

Maciej Naskręt jest dziennikarzem Dziennika Bałtyckiego. Poinformował o tym, że był umówiony z Patrykiem Kalskim na rozmowę dotyczącą Zatoki Sztuki i przeszukania tego miejsca, które miało jakiś czas temu. Mimo wcześniejszej współpracy po latach zdecydował się odciąć od tego środowiska. Miał też pomagać policji w przeszukaniu klubu. Maciejowi Naskrętowi chciał opowiedzieć również o Iwonie Wieczorek. Dziennikarz przytoczył swoje rozmowy ze zmarłym, który tak komentował najnowsze informacje w sprawie zaginięcia sprzed 12 lat.

Łączenie Zatoki Sztuki i Dream Clubu z Iwoną Wieczorek nie ma kompletnie żadnego sensy. Służby nic tu nie znajdą. Jedyny człowiek, który może coś powiedzieć, to Wojtek ps. „Bolo”, ale on milczy jak grób.

Twitter

Rozmowy na temat Iwony Wieczorek

Sponsorowane

W trakcie rozmów telefonicznych Patryk Kalski przekonywał, że nie wie, kim jest Paweł P. oraz o tym, że Zatoka Sztuki padła ofiarą nagonki. Imprezowali w tym miejscu znani celebryci i bogacze, ale wszystko odbywało się legalnie.

Natomiast w sprawie Zatoki Sztuki chętnie z tobą porozmawiam. Wiesz, to nie jest rozmowa na telefon. Spotkajmy się po Nowym Roku – Kalski powiedział dziennikarzowi dokładnie 23 grudnia.

43-latek wspominał również, że od jakiegoś czasu jest nękany, w związku z prowadzeniem strzelnicy.

Czujemy się nękani przez kilka osób. Pan ****** ***, właściciel firmy ***** *******, która obsługuje deweloperów oraz hotele był inicjatorem akcji przeciwko nam. Zastanawiamy się, czy to przypadek?

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

7 komentarze

 1. Z pełnym szacunkiem do sp Iwony Wieczorek
  Dużo o tym się pisze
  Ale czly czas ta cała sprawa jest bardzo mocno zagadkowa
  W tle policjant kuzyn znajomi kluby narkotyki itd
  Zastanawia mnie tylko dlaczego musiało minąć tyle lat żeby przeszukać ten teren
  Tam już dawno nic nie ma
  Iwona zaginęła a sprawca był w klubie razem z nią
  Dlaczego zaginęła?
  Być może widziała coś czego nie powiną widzieć
  A to mogło by mocno komuś zaszkodzic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  Filip Chajzer wybiegł ze studia Dzień Dobry TVN. “Wszędzie lała się krew”

  Iwona Wieczorek w noc zaginięcia była ubrana dokładnie tak, jak pracownice Krystka