w

Marianna Schreiber bez majtek! Kolejne zdjęcia obiegły sieć!

To nie koniec marzeń o byciu modelką żony ministra PiS, Marianny Schreiber. Kobieta wydaje się być zdeterminowana by osiągnąć sukces w tej sferze. Decyduje się też na coraz odważniejsze sesje zdjęciowe. Jakiś czas temu pozowała z kneblem sado-maso w buzi. Ostatnio wybrała się też na sesję zdjęciową do warszawskich Łazienek. Przebrała się w krzakach w lekką, długą, białą sukienkę. Spod przezroczystej kreacji prześwitywała jej bielizna i ciało.

Sponsorowane
Instagram

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber zasłynęła występem w “Top Model”, do którego zgłosiła się bez wiedzy męża – ministra Łukasza Schreibera. Program emitowany w stacji TVN cieszy się dużą popularnością, a Mariannie Schreiber udało się przejść do kolejnego etapu. Niestety, kobieta odpadła już po pierwszej sesji. Już samo zgłoszenie przyniosło jej jednak duży rozgłos. Fakt pożegnania się z programem “Top Model” nie zakończył więc jej medialnej kariery. Tym bardziej, że Marianna Schreiber nie ustaje w wysiłkach, by zwrócić na siebie uwagę i osiągnąć upragniony sukces. Ostatnio widziano ją z fotografem w Łazienkach Królewskich, gdzie szykowała się do sesji zdjęciowej.

Instagram

Sponsorowane

Sesja w Łazienkach Królewskich

Żona ministra przebrała się w krzakach w białą, długą sukienkę. Podczas przebierania zaprezentowała też swoje wdzięki. Sukienka była bowiem bardzo lekka, niemal prześwitująca. W takiej kreacji wystylizowana kobieta zaczęła pozować na tle rzeźb i zabytków. Wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwie pozując do zdjęć mimo chłodu i wiatru.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nie żyje bardzo znana i wybitna polska pływaczka. Odeszła tak nagle

   TVN miażdży TVP. Wieczorne wydanie Faktów jest dosadne aż do bólu