w

Marcin Różalski: „Niech (Margot) mi wejdzie pod koła, to go rozjadę”!

Różal, czyli celebryta znany jako Marcin Różalski w swoim ostatnim vlogu niezwykle ostro odniósł się do wywiadu udzielonego przez Margot dla Radia Zet. „Niech mi wyjdzie pod koła, to go rozjadę” – powiedział na Youtube.

Sponsorowane

Różal słynie ze swojego wulgarnego języka, dlatego samo słownictwo nie robi takiego wrażenia. Wrażenie robią jednak słowa, które skierował do Margot. Niektórzy komentatorzy mówią wprost, że kwalifikują się one do wytoczenia sprawy w sądzie. Czy przesadził?

Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem jest przeciwny rodzinie jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał. […] Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, no to niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby osób postronnych nie skrzywdził, albo niech normalnie zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć.

Całego vloga Różala możesz posłuchać poniżej:

Wywiad Margot w Radio Zet

Sponsorowane

Jeśli chcesz posłuchać wywiadu z Margot, który został udzielony dla Radia Zet, zapraszamy poniżej. Mimo, iż zapowiedź wywiadu wywoływała skrajne emocje to w oczach opinii publicznej uszedł za rozczarowujący i nudny.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Piorun zabił dziesięcioro dzieci. Schroniły się przed burzą w domku pokrytym strzechą

   Uwaga! Groźna bakteria w produktach z Biedronki, Lidla, Selgrosa a nawet w McDonald’s!