w

Marcelina zgwałcona i wypchnięta z balkonu w Turcji?! Wybudziła się ze śpiączki

Marcelina z Rybnika przeżył poważny wypadek w Turcji. 22-latka pojechała tam na wakacje wraz ze znajomymi. Beztroskie chwile zostały niespodziewane przerwane. Dziewczyna kilka tygodni spędziła w stanie śpiączki w szpitalu. Jej rodzice właśnie poinformowali, że córka wybudziła się! Jednak przed nią jeszcze długa droga, by wrócić do zdrowia. Okoliczności wypadku w Turcji są cały czas nie do końca jasne. Tureckie media informowały, że Marcelina została zgwałcona, a następnie wypchnięta z balkonu hotelowego przez swojego chłopaka. z kolei przyjaciółki dziewczyny mają inne zdanie na temat przebiegu wydarzeń. Co tak naprawdę się stało?

Sponsorowane

Marcelina z Rybnika i wypadek w Turcji

Do zdarzenia doszło na początku wakacji, w lipcu, kiedy 22-latka wraz z przyjaciółmi i chłopakiem wybrała się na wakacje do Bodrum w Turcji. Marcelina wypadła z balkonu i w stanie krytycznym trafiła do tureckiego szpitala. Obrażenia były poważne, mowa o licznych złamaniach i urazach wewnętrznych. Wtedy okazało się, że koszty leczenia za granicą przekroczyły sumę ubezpieczenia. Bliscy zorganizowali internetową zbiórkę pieniędzy, by sprowadzić dziewczynę do Polski. Udało się uzbierać niezbędne 100 tys. zł. Pod koniec lipca Marcelinę przetransportowano do szpitala w jej rodzinnym mieście. Już na miejscu przeszła trzy operacje. Od chwili wypadku była w śpiączce. Natomiast 9 września, w piątek, jej rodzina przekazali dobrą wiadomość. Marcelina wybudziła się ze śpiączki!

Zrzutka

Marcelina wybudziła się ze śpiączki! Jest przytomna, przeszła trzy bardzo ciężkie operacje, nadal przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii. Niestety czeka ją długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Mimo wszystko Marcelina dalej walczy i się nie poddaje. Jej chęć życia jest niesamowita! Mimo ogromnego cierpienia i bólu, codziennie obdarza nas uśmiechem – przekazali rodzice.

Sponsorowane

Zorganizowano kolejną zbiórkę, by zebrać fundusze na dalsze leczenie i niezbędną rehabilitację.

Jak doszło do wypadku w Turcji?

Na ten moment wersji wydarzeń jest kilka. Tureckie media informują, że w sprawie aresztowany został chłopak Marceliny, 25-letni Mateusz M. Według policji chłopak miał najpierw zgwałcić swoją dziewczynę, a następnie w czasie kłótni zepchnąć ją z balkonu.

Natomiast bliscy nie wierzą w tę historię. Ojciec 22-latki jest pewien, że służby szukają kozła ofiarnego, ponieważ do wypadku doszło w miejscu, które nie było odpowiednio zabezpieczone.

Wierzymy, że Marcelina potwierdzi to, gdy tylko się obudzi, a aresztowana osoba zostanie jak najszybciej uwolniona – mówił wcześniej tata.

Co więcej, z wersją tureckich funkcjonariuszy nie zgadzają się również koleżanki dziewczyny, które również były z nią na wakacjch.

Jeżeli są jakieś ślady, to na pewno nie gwałtu, tylko po prostu seksu, który był za zgodą. Cały czas spędzali wspólnie na wakacjach i znaleziono w niej nasienie, więc po prostu są takie spekulacje, że on ją zgwałcił. Byli ze sobą szczęśliwi i widać było, że się kochają.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Znana jest data pogrzebu królowej Elżbiety II. To już w przyszłym tygodniu!

   Doda miażdży Majdana. “Dzi*** się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam”