w ,

Obcy sobie ludzie poddali się badaniu DNA. Wyniki zaskoczyły każdego z nich!

Uprzedzenia do innych ludzi, ich pochodzenia i wyglądu – właśnie ten temat na warsztat wzięła firma turystyczna Momondo. 67 osobom z różnych kręgów etnicznych zaproponowano przeprowadzenie testu DNA, który miał powiedzieć wszystko na temat ich pochodzenia.

Sponsorowane

Wcześniej przeprowadzono z nimi rozmowę, z której można było wyciągnąć jeden wniosek: każda z badanych osób jest dumna ze swojego pochodzenia, dziedzictwa i narodowości. W trakcie rozmowy zapytano ich też o narodowości, których nie lubią lub są uprzedzeni.

Po pobraniu próbek ich DNA i przeprowadzeniu badań przyszedł czas na poznanie wyników. Po dwóch tygodniach wszystkie badane osoby znalazły się w jednej sali aby poznać odpowiedź na pytanie “Kim naprawdę jestem?”.

Wyniki okazały się dla niektórych szokujące, dla innych rozczarowujące a jeszcze innych doprowadziły do łez… Obejrzyj materiał i pamiętaj aby włączyć polskie napisy, jeśli potrzebujesz.

A czy ty ośmieliłbyś(aś) się zakwestionować to, kim naprawdę jesteś?

Sponsorowane

Ten materiał to ogromna lekcja pokory. Czasami sami wykazujemy się uprzedzeniem do innych ras czy narodowości. Jednak czy mamy pewność, że nie mamy z nimi coś wspólnego? Być może kiedyś będzie okazja aby to sprawdzić!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Olejek Złodziei® – czyli specyfik na prawie wszystko. Czy to możliwe?

   46-letnia kobieta dryfowała nieprzytomna po morzu. Była poszukiwana od 2 lat!