w

Po upływie 10 miesięcy od ślubu dowiedziała się, że jej mąż jest…

Pixnio

Minął już niemal rok od zawarcia związku małżeńskiego. Jakie było zdziwienie kobiety, która składając przysięgę była pewna, że wychodzi za mężczyznę, a po upływie 10 miesięcy okazało się, że poślubiła kobietę 😬 Jak do tego doszło?

Sponsorowane

Zamiast mężczyzną okazał się być… kobietą

Historia miała miejsce w Indonezji. Na potrzeby artykułu nazwijmy kobietę pani A.. Za pomocą aplikacji randkowej Tantan, poznała w maju 2021 roku mężczyznę. Chwalił się, że jest chirurgiem, a praktykę miał zdobyć w Stanach Zjednoczonych. Mówił również, że jest biznesmenem handlującym węglem, który przeszedł na islam i szuka żony, która będzie podzielać jego religię. W krótkim czasie zdobył zaufanie pani A., która w dodatku zakochała się w nim bez pamięci. Po upływie zaledwie trzech miesięcy wzięli ślub w obrządku nikah siri.

Co oznacza nikah siri? To nic innego, jak potajemny ślub. Taka forma ślubu uznawana jest jedynie przez religię. Okazało się, że para nie może zawrzeć związku cywilnego, które uznaje państwo, a powód leżał po stronie mężczyzny. Otóż nie był w stanie przedstawić wymaganych dokumentów. Małżonkowie zamieszkali pod jednym dachem z rodzicami pani A. Małżonek nie przypadł do gustu teściom.

Moja matka była podejrzliwa. Gdy przedstawiłam męża rodzinie on twierdził, że ​​jest lekarzem, który skończyła naukę w Nowym Jorku. Ale moja matka była nieufna, ponieważ Ahnaf nie posiadał niczego, co mogłoby to potwierdzić.

Sponsorowane
Pixabay

Mężczyzna okazał się kobietą

Para wyprowadziła się do Lahat na Sumatrze Południowej. Dopiero tam panią A. czekał prawdziwy dramat, którego się kompletnie nie spodziewała. Mąż zaczął zamykać ją w domu. Zabronił też kontaktów z innymi ludźmi. Przejął całkowitą kontrolę nad jej funduszami. Rodzice kobiety martwili się, że nie daje ona żadnych oznak życia. W końcu matka zadzwoniła na policję. Funkcjonariuszom udało się ustalić miejsce pobytu młodych.

W czasie przesłuchania wyszło na jaw, że osoba, którą poślubiła Indonezyjka wcale nie jest mężczyzną, a kobietą. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Jambi. Rodzice pani A. zgłosili oszustwo związane z fałszowaniem dokumentów. To jednak nie jedyny zarzut, który przedstawiono oszustce. Może grozić jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak to możliwe, że przez 10 miesięcy udało się jej oszukiwać, że jest mężczyzną?

Wiele osób nie dowierza, jak to możliwe, że przez 10 miesięcy ktoś mógł udawać inną płeć i to będąc w tak bliskiej relacji, jaką jest małżeństwo. Z tego co przekazała pani A, wraz z “mężem” miała uprawiać seks zawsze po ciemku, w dodatku partner używał zabawek erotycznych.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Poszła odebrać synka ze żłobka. Na miejscu usłyszała, że tego dnia go nie przywiozła

   Rząd uruchamia program dopłat. Kto tym razem otrzyma wsparcie finansowe?