w

Kolejna całkowicie nagie zdjęcia Marianny Schreiber. Czy tym razem przesadziła?

Marianna Schreiber znów zaskakuje odwagą na zdjęciach opublikowanych na Instagramie. To już kolejny raz, gdy znana wszystkim doskonale z 10 edycji programu Top Model, żona ministra PiS, chwali się w sieci nagimi zdjęciami. Wielu internautów zastanawia się, po co kobieta to właściwie robi?

Sponsorowane
Instagram

Chwilowa sława dzięki Top Model

Kim tak właściwie jest Marianna Schreiber. Kobieta postanowiła wykorzystać swoje pięć minut sławy, które otrzymała dzięki uczestnictwie w Top Model. Co prawda, nie zagrzała tam długo miejsca, gdyż odpadła już na poziomie obozu. Jednak, gdy na kastingu wyjawiła, że jest żoną ministra, a w dodatku on nie wie o jej udziale w programie, zaintrygowała wielu widzów. Wyznała nawet, że nie ma pewności, czy mąż nie będzie chciał się z nią rozwieźć, kiedy dowie się o wszystkim.

Instagram

Sponsorowane

Kolejne nagie zdjęcia Marianny Schreiber

To, że 28-latka marzy o karierze modelingu każdy już wie, bo otwarcie mówiła o tym na antenie TVN. W ostatnim czasie kobieta dzieli się w sieci bardzo wieloma zdjęciami, nie tylko tymi z rodziną, ale też tymi z sesji zdjęciowych. Praktycznie każda fotografia, która trafia do mediów społecznościowych, spotyka się z krytyką i ostrą oceną ze strony internautów. Według Marianny jest to ocenianie po pozorach. Niestety, ale na odbiór zdjęć 28-latki ma też wpływ polityka i liczne artykuły w tabloidach.

Instagram

Bo widzisz, nie ma znaczenia czy napiszę pod takim zdjęciem coś bardzo mądrego, bo Ty i tak będziesz widział dziewczynę, która świeci golizną a w głowie ma pusto – taki już ten świat. Nauczmy się dostrzegać w ludziach coś więcej niż to, co widzimy na zdjęciu. Takie zdjęcia na moim profilu będą. Już wiele osób przekonałam do siebie i one nie oceniają mnie po „pozorach”, po polityce, po zdjęciach, po artykułach w tabloidach. Dyskusja o ciele jest niczym temat tabu a przecież to właśnie często przez nie, nie chodzimy uśmiechnięci bo wciąż uważamy, że nie jesteśmy dość „piękni”. Piękne jest właśnie to, że nie jesteśmy wszyscy tacy sami, nie wyglądamy tam samo. Różnimy się i to jest cudowne. Dlatego nie rozkazuj nikomu być takim jak Ty chcesz bo zabijasz w nim jego indywidualność.

A co Ty sądzisz o zdjęciach Marianny Schreiber?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Przez 20 lat była prostytutką. Liczba jej partnerów przyprawia o zawrót głowy

    Przyczepiło się do wędki. Gdy wyciągał, jego oczom ukazało się ciało 5-latki