w

Jest byłą prezeską banku. 62-latka wierzy, że jest pół smokiem, pół wężem

Tiamat Eva Medusa urodziła się jako mężczyzna – Richard Hernandez. Jednak od początku, czuła się kobietą. Dołożyła wszelkich starań, aby przejść operację korekty płci. Jednak na tym nie poprzestała. Wydała setki tysięcy złotych, aby następnie upodobnić się do smoka…

Sponsorowane

Kobieta smok

Kiedy był małym dzieckiem, zmagał się z dyskryminacją ze strony rówieśników. To jeszcze nie wszystko. Richard był również ofiarą przemocy seksualnej. Po latach cierpienia przeszedł operację zmiany płci. Od tego momentu stał się Tiamat Eva. Wszystko zdawała się iść dobrą ścieżką. Kobieta znalazła pracę w jednym z amerykańskich banków. Zdobyła nawet stanowisko prezeski. Wiele w jej życiu zmienił dzień, w którym dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HIV. Wówczas uznała, że do tej pory wcale nie żyła tak, jak chciała. Jednej nocy śniła o wężu i to od tego zaczęła się jej przemiana.

Wierzę, że jestem prawdziwym reptidem, pół-człowiekiem, pół-gadem – mówiła kobieta.

Pół wąż, pół smok

Sponsorowane

Poza chęcią przemiany w węża, odczuwała również silną chęć przemiany w smoka. Rozpoczęła się przemiana Tiamat Eva. Kobieta przeszła przez szereg zabiegów modyfikujących ciało.

Teraz mam na czole osiemnaście rogów. Pozbyłam się uszu, mój nos zmienił kształt i większość zębów zostało usunięte. Oprócz tego język jest rozwidlony, twarz wytatuowana, a klatkę piersiową i nadgarstki poddałam skaryfikacji.

Jej wygląd budzi niepokój, nieraz i przerażenie

Tiamat ma dziś 62 lata. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo różni się od innych ludzi. Jej wygląd u większości osób budzi strach, przerażenie, a nawet niepokój. Jednak są również tacy, których historia kobiety motywuje i inspiruje do dokonania w swoim życiu odważnych zmian.

Dla mnie ta przemiana jest największą podróżą mojego życia. Istnieje wiele powodów, dlaczego to robię. Mam dwie matki: jedną biologiczną, a drugą gadzią. Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom – nie tylko tym, którzy przeszli ciężkie chwile, ale też tym, którzy stracili nadzieję.

Nie do końca czuje się człowiekiem

Mówi o sobie, że jest pół kobietą, pół gadem. Nie jest jedyną osobą na tym świecie, które nie identyfikowała się sama z sobą. Doskonałym przykładem jest również 33-letnie Anthony Loffredo. Mężczyzna ma wytatuowane niemal całe ciało, pozbył się nozdrzy i uszu, odciął kilka palców u dłoni. W głowie ma również wszczepione implanty. To wszystko to droga, aby stać się kosmitą. Sam o sobie mówi – black alien.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

65 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ukryła niemowlę przed sprawcami i uciekła w inną stronę. Nie okazali litości

    Ile zarabia ksiądz? Proboszcz warszawskiej parafii podał konkretne kwoty