w

Okrzyknięto go najbardziej zmodyfikowanym człowiekiem świata. To dopiero 46% zmian

Anthony Loffredo znany również jako czarny kosmita, albo black alien – obecnie uznawany jest za najbardziej zmodyfikowaną osobę na świecie. Mężczyzna przeszedł wiele szokujących zabiegów, które dla wielu są wręcz niezrozumiałe. Mowa takich jak: odcięcie uszu, pozbycie się nozdrzy, czy kilku palców u obu dłoni. Ma też obciętą wargę i rozszczepiony język. Na jego głowie znajdują się implanty, nadające czaszce nietypowy wygląd. 33-latek twierdzi, że póki co osiągnął dopiero 46% przemiany, którą sobie zaplanował.

Sponsorowane

Nie każdy akceptuje to, jak wygląda. Kiedy tak się dzieje, ludzie w większości przypadków decydują się na operacje plastyczne, czy zabiegi u kosmetologów. Anthonym Loffredzie zdecydowanie zalicza się do tego grona.

Modyfikacje ciała czarnego kosmity

Większość ciała 33-latka pokrywa tatuaż. Zdecydował się nawet na wytatuowanie oczu. To właśnie czarny tatuaż sprawia, że mężczyzna zdaje się mieć ciemny kolor skóry. Jednak nie tylko to wyróżnia go spośród tłumu. Mowa również o braku nozdrzy, uszu, kilku palców, nietypowym wyglądzie głowy czy języka. Nawet jego zęby są nietuzinkowe – spiczaste, w kolorze niebieskim.

Co skłoniło mężczyznę do tak radykalnych zmian ciała? Twierdzi, że od dziecka czuł, że ciał, w którym żyje, nie należy do niego. Był nieszczęśliwy z powodu swojego wyglądu. Zmiana wizerunku pozwoliła mu wyzwolić się z tych negatywnych emocji.

Sponsorowane

Nie można nikogo osądzać. Nikt nie wie, co siedzi w czyjejś głowie i dlaczego to robi. Musisz porozmawiać z tą osobą – mówił Francuz w minionym roku w podcaście “Club 113”.

Czarny kosmita – jego wygląd wzbudza wiele kontrowersji

Nietypowy wygląd przyciąga spore zainteresowanie. W mediach społecznościowych black alien cieszy się dużą popularnością. Na Instagramie śledzi go ponad milion osób. Dzieli się tam swoim życiem codziennym, jak również mówi o zabiegach, które planuje jeszcze dokonać.

Jedni są pozytywnie nastawieni do zmian, które zaszły w ciele Anthonego, z kolei inni niekoniecznie. Pojawiają się głosy krytyki, mówiące o tym, że mężczyzna nie ma szacunku dla “tych, którzy niefortunnie stracili kończyny i szukają sposobów na funkcjonowanie tak, jak powinno ludzkie ciało”.

Problemy wynikające z wyglądu black aliena

Okazuje się, że 33-latek z powodu swojego wyglądu zmaga się na co dzień z licznymi problemami. Na przykład ma zakaz wstępu do niektórych lokali. Pracownicy restauracji boją się go obsługiwać. Wyznał też, że w przeszłości trudno było mu znaleźć pracę na stałe.

To ciągła walka, ponieważ każdego dnia spotykasz nowych ludzi, którzy cię nie rozumieją i chcą cię osądzać. Takie jest życie, nie każdy wszystko rozumie. Podobnie jak ja, nie rozumiem wielu rzeczy o wielu ludziach – mówił we wspomnianym wcześniej podcaście.

Anthony jeszcze w pełni nie zakończył swojej metamorfozy. Nie jest jeszcze nawet w połowie drogi. Nie zważa na opinie innych i podąża własną ścieżką w celu osiągnięcia szczęścia. Pochwalasz takie metody?

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

96 komentarze