w

Ukryła niemowlę przed sprawcami i uciekła w inną stronę. Nie okazali litości

Te wstrząsające zdarzenia miały miejsce w USA. Kobieta w środku nocy wybiegła z domu, trzymając na rękach niemowlę. Uciekała przed gangsterami. Najpierw przerzuciła przez płot maleństwo, a następnie chcąc zmylić napastników, ruszyła w inną stronę. Niestety, ci okazali się sprytni. Schwytali i ją i niemowlę, po czym zabili, strzelając w głowę.

Sponsorowane

Zamordowali aż 6 osób

Sprawcami okazał się 35-letni Angel Joseph Uriate i 45-letni Noah David Beard. Obaj zostali w miniony piątek aresztowani. Morderczego napadu mieli dopuścić się 16 stycznia, w kalifornijskiej miejscowości Goshen. Nie okazali litości dla nikogo. Zabili m.in. 17-latkę i jej 6-miesięczne dziecko. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak nastolatka usiłuje uciec wraz z maleństwem. Niestety, zostaje schwytana i zamordowana z zimną krwią.

Ciało 17-latki i jej dziecka znalezione zostało przed domem. W drzwiach leżały kolejne zwłoki. Pośrodku pokoju następne dwa oraz jedna osoba ranna, która finalnie również zmarła. Przerażający napad przeżyły tylko dwie kobiety, które ukryły się w przyczepce.

Gangsterskie porachunki

Sponsorowane

Funkcjonariusze policji zawzięcie starali się przez dwa tygodnie zatrzymać sprawców tego bestialskiego napadu, w którym zginęło aż sześć osób. Od początku podejrzewano, że była to egzekucja w ramach gangsterskich porachunków. “To wyraźnie nie był przypadkowy akt przemocy” – powiedział Bordreaux. Zaznaczył również, że rodzina została “obrana za cel z zimną krwią”.

W czasie konferencji prasowej poinformowano, że obaj zatrzymani należeli do Nortenos – meksykańsko-amerykańskiej sieci gangów, powiązanych z więzienną organizacją przestępczą, znaną pod nazwą Nuestra Familia. Szeryf przekazał, że dwóch członków rodziny ofiar było z kolei powiązanych z konkurencyjnym gangiem, Surenos.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tak wyglądają jej oczy. Ludzie sugerują chorobę, ale powód jest zupełnie inny

    Jest byłą prezeską banku. 62-latka wierzy, że jest pół smokiem, pół wężem