w

Teściowa wykrzyczała, że nie przyjdzie na ślub. Powód to suknia panny młodej

Czy suknia panny młodej może być powodem kłótni między przyszłą synową a teściową? Okazuje się, że tak i że w konsekwencji cała rodzina może obrazić się na jej nową członkinię. Pewna internautka opisała swoją historię na forum Reddit. Przez suknię, którą wybrała na swój ślub, pokłóciła się z rodziną przyszłego męża. Teraz jego bliscy nie chcą przyjść na wesele, a pan młody jest wściekły.

Sponsorowane
Pixnio

Wybór sukni ślubnej

Podobno w każdej legendzie, opowieści czy anegdocie jest ziarno prawdy. Nie dziwi więc, że prawdziwe okazują się też kawały o teściowych i historie o niełatwych relacjach na linii teściowa-synowa. Przekonała się o tym pewna internautka, która postanowiła opowiedzieć o swoim problemie na forum Reddit. Niezbyt dobrze dogadywała się ze swoją przyszłą teściową, więc nie zaprosiła jej do salonu sukien ślubnych. Zamiast tego wysłała zdjęcie wybranej sukni. Zdecydowała się na zwiewną, plażową sukienkę, która ogromnie jej się spodobała. Warto dodać, że kupiła ją w niewielkim, lokalnym butiku, który lubi zarówno ona, jak i matka pana młodego.

Piqsels

Sponsorowane

Kto był pierwszy?

Okazało się, że wybrana przez pannę młodą sukienka jest wykonywana w różnych rozmiarach i kolorach, i że matka pana młodego kupiła identyczną, tylko w miętowym kolorze. Wybrała ją na swoje 50 urodziny, które będzie hucznie obchodzić 2 tygodnie po weselu syna. Matka pana młodego zasugerowała bohaterce, że powinna zwrócić swoją sukienkę i wybrać inną – inaczej wszyscy pomyślą, że ona ją kopiuje. Pokazała również paragon, by udowodnić, że kupiła swoją sukienkę pierwsza.

Stocksnap

Awantura o sukienkę

Nasza bohaterka uznała, że nie jest to powód, by rezygnować ze swojej wymarzonej sukienki. Nie miałaby kłopotu by ją zwrócić – po prostu ogromnie jej się podobała. Gdy stwierdziła, że zastrzeżenia przyszłej teściowej to nie jej problem, rozpętała się awantura. Cała rodzina pana młodego i jego przyjaciele postanowili, że nie pojawią się na weselu. Siostry, ojciec pana młodego i jego ojczym wyrazili swoje poparcie dla matki pana młodego. Narzeczony internautki jest zaś rozżalony, smutny i zły. Jego rodzina odsunęła się również od niego. Nie zaprosili go na spotkanie na plaży. Czekają aż bohaterka opowieści “postąpi właściwie”. Opisana sytuacja wywołała spory odzew wśród innych internautów. Część stanęła po stronie autorki, a część po stronie jej teściowej.

Maxpixel

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Friz oświadczył się Wersow. Cena pierścionka zaręczynowego wprost zatrważa!

   Pseudokibice grożą Glikowi i jego żonie. “Chcę patrzeć jak twoja rodzina umiera”