w

Friz oświadczył się Wersow. Cena pierścionka zaręczynowego wprost zatrważa!

Ekipa to skład polskich influencerów i youtuberów, który działa od 2018 roku. Grupa zdobywa coraz większą popularność, a jej najsłynniejszymi członkami są Friz i Wersow. Para niedawno się zaręczyła, a cena pierścionka, który wybrał Karol “Friz” Wiśniewski po prostu zwala z nóg!

Sponsorowane
Instagram

Bajeczne zaręczyny

Para przebywała na urlopie na jednej z greckich wysp. Miała tam świętować swoją 3 rocznicę związku. To piękne miejsce i ten wzruszający moment został wybrany przez Friza na oświadczyny. Weronika Sowa oczywiście powiedziała “TAK!”.

Instagram

Sponsorowane

Klasyczny pierścionek

Wręczony Wersow pierścionek zaręczynowy to prawdziwa klasyka i szczyt elegancji! Pochodzi od Tiffany’ego, a projekt pochodzi z 1886 roku. Na tą chwilę jest to najlepszy jakościowo model w branży jubilerskiej, na który stawiają w chwili zaręczyn największe gwiazdy. Ustawienie Tiffany “podnosi okrągły, błyszczący diament nad opaską sześcioma zębami, maksymalizując blask kamienia” – jak możemy przeczytać na stronie Tiffany’ego.

Instagram

Najdroższy wariant

Cena pierścionka zaręczynowego, jaki wybrał Friz, również jest powalająca! Istnieją różne konfiguracje tego pierścionka, a w swym najdroższym wariancie – na który podobno zdecydował się Youtuber – kosztuje on aż 36 100 dolarów, czyli przeszło 137 tysięcy złotych. To prawdziwe arcydzieło!

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Przez 10 lat pracowała jako stewardesa. Zdradziła szokujące kulisy tego stanowiska

   Teściowa wykrzyczała, że nie przyjdzie na ślub. Powód to suknia panny młodej