w

Finał miłosnych igraszek na SOR. Medycy sami nie dowierzali w ten przypadek

W tym przypadku romantyczne i namiętne chwile między dwójką ludzi, zakończyły się na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Piotrkowie Trybunalskim. Z nietypową “dolegliwością” zjawił się tam mężczyzna. Medycy nie do końca wiedzieli, jak mu pomóc. Na ratunek ruszyli więc strażacy.

Sponsorowane

Finał miłosnych igraszek na SOR

To nie było typowe zgłoszenie na SOR. Mianowicie, do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika przyjechał mężczyzna z wyjątkowo niezręcznym problemem. Mianowicie, zatrzasnął sobie kłódkę na przyrodzeniu, a dokładniej ujmując na worku mosznowym. Ani on, ani partnerka, nie mogli poradzić sobie z jej ściągnięciem. Nie było kluczyka, ani pomysłu, jak rozwiązać ten bolesny kłopot.

Medycy okazali się jednak bezradni. Poprosili o pomoc strażaków. Ci zadbali o odpowiedni sprzęt, dzięki któremu uwolnili nieszczęśnika z żelaznego uścisku. Nie da się ukryć, że musieli podejść do tematu z niesamowitą precyzją. Całe szczęście im się to udało.

WikiMedia
Sponsorowane

Obsada Szpitalnego Oddziału Ratunkowego poprosiła nas o pomoc w przecięciu kłódki. Lekarze zabezpieczyli organ, tak żebyśmy go ewentualne nie uszkodzili, no i strażacy przy użyciu nożyc do prętów przecięli pałąk kłódki – powiedział ddbelchatow.pl mł. bryg. Wojciech Pawlikowsk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Najadł się strachu i wstydu

Były dwa podejścia, do przecięcia kłódki. Piotrkowski oficer zaznacza, że za pierwszym razem próba się nie powiodła. Za drugim razem spróbowano innego sprzętu, który zdał egzamin. Finalnie wszystko szczęśliwie się zakończyło. Kłódka została ściągnięta i obyło się bez szkody dla pacjenta.

Nie da się jednak ukryć, że ten musiał najeść się zarówno strachu, jak i wstydu. Ciekawe czy w przyszłości powtórzy tego typu eksperymenty łóżkowe, czy może jednak wyciągnie lekcję z zajścia. Ratownicy i strażacy podkreślają, że w swojej pracy niejedno już widzieli. Niejednokrotnie zdarzało im się uwalniać z opresji podobnych nieszczęśników.

Wikimedia

Sytuacja z Piotrkowa to nie jest odosobniony przypadek. Parę lat temu w w Kutnie mężczyzna przyłapał na zdradzie żonę. Kochankiem był jego własny brat. Para była pijana. Zdradzony mąż założył bratu kłódkę na przyrodzenie, gdy ten spał. Doprowadził do poważnego niedokrwienia – przekazał w rozmowie z portalem tulodz.pl Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

10 komentarze

  1. Ale sensacja ,mogli pomoc uzyskać na miejscu. Tylko leki rozkurczowe i tyle. Ale od covida są procedury leczenia i wiozą biduli i jak po drodze ich szlak nie trafi no to wtedy nie ma wyjścia..zastrzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Czym są serwerowe szafy Rack oraz jakie są ich zalety? Zastosowanie szaf Rack w branży Informatycznej

    Szokujące słowa Najmana ws. śmierci Murańskiego. “Narkotyki, imprezy. Ostrzegałem”