w

Ma największe usta w Wielkiej Brytanii. Na jej widok lekarze zamykają drzwi

Sofia Lips ma 27 lat i jak twierdzi, jest posiadaczką największych ust w Wielkiej Brytanii. Mimo naprawdę dużych warg, kobieta wcale nie ma zamiaru przestać. Chce bowiem mieć największa usta nie w samej Anglii, a na całym świecie. Okazuje się, że nie tylko ista ma sporych rozmiarów. Innym zabiegom chirurgi plastycznej również nie może się oprzeć. Lekarze nie chcą jej już operować, uważają, że popadła w manię.

Sponsorowane

“Chcę mieć jeszcze większe usta”

Prawda jest taka, że od wszystkiego można się uzależnić. Również od medycyny estetycznej. Takie osoby po każdym zabiegu planują wykonanie kolejnego, mimo że upłynęło niewiele czasu. Nieustannie chcą coś w sobie poprawiać i nie mają w tym umiaru. Całe szczęście istnieją lekarze, którzy odmawiają niektórych ekstremalnych pomysłów zmian. Nie zgadzają się ze względu na zagrożenie życia. Taka właśnie sytuacja spotkała mieszkankę Manchesteru, która przybrała pseudonim Sofia Lips.

27-latka poprawia swoją urodę już od dłuższego czasu. Regularnie chodzi na zabieg powiększania ust, a nawet doszła już do etapu, w którym sama wstrzykuje sobie wypełniacz… Jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie z jej strony. Sofia twierdzi, że w jej wargach znajduje się przynajmniej 100 ml wypełniacza. Sama tytułuje się posiadaczką największych ust w Wielkie Brytanii. Czy tak faktycznie jest? Tego nie wiemy. Jednak pewne jest, że kobieta na tym nie poprzestanie. Chce bowiem pobić światowy rekord.

Uwielbiam móc zmieniać wszystko, czego w sobie nie lubię i być swoim własnym dziełem. (…) Posiadanie największych ust w Wielkiej Brytanii to tylko tytuł, który mi dano, ale uwielbiam je mieć. A teraz chcę mieć największe usta na świecie. Przestałam liczyć wiele lat temu, ile mam wstrzykniętego wypełniacza, ale zapewniam, że wracam na regularne uzupełnianie i czasami sama sobie to robię – powiedziała w rozmowie z portalem Daily Star.

Sponsorowane

Lekarze nie chcą jej już operować

Okazuje się, że nie tylko usta są jej obiektem zainteresowań. Operacje innych partii ciała również. Sofia dwukrotnie powiększyła piersi. Dwa razy również zafundowała sobie BBL, czyli brazylijski lifting pośladków. Suma, którą łącznie wydała na poprawę urody opiewa na ponad 200 tys. funtów. W przeliczeniu na złotówki, daje to kwotę pomad miliona. Kobieta marzy obecnie o ponownym powiększeniu zarówno biustu, jak i pośladków. Lekarze są jednak temu przeciwni.

Powiedziano mi, że nie mam w sobie wystarczająco dużo tłuszczu, aby zrobić to teraz, więc muszę poczekać pięć miesięcy i zobaczyć, jak wtedy będzie wyglądać sytuacja. W międzyczasie będę szukać innego chirurga. Teraz staram się dużo jeść, ale trudno jest pozwolić sobie na przytycie.

Chociaż była to najbardziej bolesna operacja do tej pory (BBL – przyp.red.), ponieważ nie mogłam usiąść przez 15 tygodni, to tak naprawdę nie zastanawiam się nad żadnymi konsekwencjami i rzadko mam jakieś obawy. Może pewnego dnia się obudzę i zdecyduję, że nie chcę już wyglądać sztucznie, ale na razie uwielbiam to.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

59 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Uczył się w tej samej szkole co Lewandowski. Takie wykształcenie ma Piotr Żyła

    Syn oblał się cieczą łatwopalną po czym podpalił. Wszystko to na oczach matki