w

Syn oblał się cieczą łatwopalną po czym podpalił. Wszystko to na oczach matki

W jakim stanie psychicznym musi być człowiek, aby dopuścić się samopodpalenia? Do tych tragicznych zdarzeń doszło dzisiejszej nocy w Ostrowie Wielkopolskim. Około 30-letni mężczyzna najpierw wylał na siebie łatwopalną ciesz, a następnie się podpalił. Z policyjnych informacji wynika, że w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Sponsorowane

Ostrów Wielkopolski – samopodpalenie

Ta przerażająca sytuacja miała miejsce dzisiejszej nocy, około godziny 1. Służby ratunkowe otrzymały wezwanie do jednego z domów, mieszczących się przy ulicy Młyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Kiedy karetka pogotowia zjawiła się na miejscu, okazało się, że mężczyzna w wieku około 30 lat polał swoje ciało spirytusem, a następnie za pomocą zapalniczki podpalił się. Świadkiem zdarzenia była jego matka. To właśnie kobieta wezwała służby ratunkowe.

Pixabay
Sponsorowane

Informacje w sprawie przekazała mediom oficer prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś. Poparzony mężczyzna jest w stanie krytycznym i przebywa obecnie na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w ostrowski szpitalu. Policja pod nadzorem prokuratury zajmie się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia. Czekamy na dalsze informacje.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ma największe usta w Wielkiej Brytanii. Na jej widok lekarze zamykają drzwi

    Kasjerka z Ikea zdradziła, jaką dostaje wypłatę. Niejeden się zdziwi