w

Na prośbę fanów pokazała swoje zdjęcie sprzed 7 lat. To naprawdę ona?!

Wiesz, kim jest Anastasia Pokreshchuk? To ukraińska modelka, która po raz pierwszy poddała się zabiegowi upiększającemu 7 lat temu. Od tamtej chwili nie potrafi powiedzieć sobie dość i cały czas zmienia coś w swoim wyglądzie. Można więc śmiało powiedzieć, że stała się uzależniona od zabiegów medycyny estetycznej. Efekt jest taki, że stała się posiadaczką największych policzków na świecie. Jak wyznała, wielokrotnie wstrzykiwała sobie w nie wypełniacz. Fani poprosili Anastasię, by pokazała zdjęcie, które przedstawia ją przed tymi wszystkim zmianami. Uwierz mi na słowo, będziesz miał problem z jej rozpoznaniem!

Sponsorowane

Posiadaczka największych policzków na świecie

Prawda jest taka, że czasy się zmieniają, a medycyna estetyczna jest jedną z branż która nie tylko prężnie się rozwija, ale również chętnie korzysta z niej coraz więcej ludzi. Jeśli ktoś ma jakieś kompleksy sięga wówczas często po zabiegi, które mają na celu polepszyć jego wygląd. Wszystko jest oczywiście dla ludzi, ale z umiarem i zdrowym rozsądkiem. 33-latce chyba jednak go zabrakło. Kobieta twierdzi, że efekt jest dla niej wciąż niezadowalający.

Instagram

Planuje kolejna wypełniania policzków

Sponsorowane

Wszystko zaczęło się, gdy miała 26 lat. Chciała wówczas uwydatnić swoje kości policzkowe i to wtedy po raz pierwszy wstrzyknięto jej wypełniacz. Była zadowolona z efektu, ale nie spełniał on jej oczekiwań w 100%. Tak kolejno poddawała się zabiegom wypełniania. Osiągnęła taki wygląd, że okrzyknięto ją posiadaczką największych policzków na świecie. Mimo ostrzeżeń lekarzy kobieta planuje kolejne zabiegi wypełniania. Nie obchodzi jej, że jest to zwyczajnie niebezpieczne.

Po tym, jak wypełniono mi policzki i zobaczyłam zmiany, zakochałam się w nich. Możecie pomyśleć, że są za duże, ale ja uważam, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć.

Instagram

Okazuje się, że na powiększaniu policzków nie poprzestała. 33-latka korzysta również z innych zabiegów medycyny estetycznej. Mowa o powiększaniu ust oraz botoksie w czole. Nie tylko twarz poddano modyfikacji, ale również i sylwetkę. Anastasia cieszy się z powiększonych piersi i pośladków, wysmukliła również nogi – liposukcja, oraz wszczepiono jej implanty mięśni brzucha. Na zdjęciach sprzed lat naprawdę trudno jest ją rozpoznać.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

16 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    5-latek zginął pod kołami tramwaju w Warszawie. Pojazd ciągnął jego ciałko

    Ojciec go pobił a matka przyglądała się wielogodzinnej agonii 2-letniego Szymka